Exkluzivní ukázka: Jak dopadne sázka Tlouštíka Oty o podpis Jágra?

Bezedný Ota potřeboval k hubnutí pořádnou motivaci. Tou se mu nakonec stal podpis obdivovaného Jaromíra Jágra, o který se Ota vsadil během tréninku s Ivou Kubelkovou.
Sázka o podpis Jaromíra Jágra.
Sázka o podpis Jaromíra Jágra.
FTV Prima/ Tlouštíci

Třiatřicetiletý Ota Musil musel během své osmiměsíční proměny začít i sportovat. V posledních letech se u sportu zapotil tak leda v parném létě – vleže doma před televizí. Do parády si 180kilového Otu vzal v pořadu Tlouštíci profesionální trenér. Ten samý, ke kterému pravidelně dochází také moderátorka Iva Kubelková. Právě ona přišla Otu podpořit v jeho úsilí na jednu z lekcí.

Když společně docvičili, Ota Ivu dokonce porazil, dostal nápad na skutek, který by ho prý konečně mohl motivovat k ještě většímu výkonu. „Když sem vás teď porazil, seženete mi podpis Jardy Jágra?“ Vytasil se s nápadem na překvapenou Ivu Kubelkovou, zvyklou plnit sny v pořadu Jak se staví sen.  

Sázka uzavřena. Podívejte se v exkluzivní ukázce ze čtvrtečního dílu pořadu Tlouštíci už teď: 

Tlouštíci (2): Sázka o podpis Jardy Jágra
Tlouštíci (2): Sázka o podpis Jardy Jágra

Podpis bude. Za 40 kilo dole

"Víte co, Oto, co je váš cíl?" Zeptala se Iva a slíbila: „Když zhubnete celkem 40 kilogramů, tak já vám ten podpis seženu.“

Cíl není nesplnitelný. Ota ale bude muset pořádně začít makat a přestat lhát. Jeho výživový poradce totiž například zjistil, že mu Ota lže ve výčtu snědeného jídla.

Tlouštíci (2): Lež má krátké nohy
Tlouštíci (2): Lež má krátké nohy

Vážným problémem Oty byla opravdu extrémní žravost a hektolitry přeslazených limonád k ní. Dovedete si představit, že někdo za pouhý týden do sebe dokáže nalít i 40 litrů coly!

To vše uvidíte v pořadu Tlouštíci a následném speciálu Tlouštíci extra. Dívejte se ve čtvrtek od 21.35 na Primě.

Ota na začátku proměny vážil 180 kilogramů!

Podaří se 180kilového Otu zbavit extrémní žravosti? Úkol těžší, než je většina Tlouštíků

reklama