Video: Jak vyladit tělo pomocí low carb diety s minimem sacharidů?

To vysvětlil odborník na výživu v lifestylovém magazínu Tlouštíci extra, navazujícím na 7. díl a proměnu devětadvacetileté Veroniky, opět zaznělo několik zajímavých doporučení odborníků na výživu a zdravý životní styl.
Výživový poradce Ing. Lukáš Vrána
Výživový poradce Ing. Lukáš Vrána
Archiv CWP

reklama

Připomeňme, že i přes Veroničin poměrně nízký věk, ukázaly její laboratorní testy odborníkům pořadu Tlouštíci ne příliš dobré výsledky. Se 117 kilogramy váhy její tělo zatěžovaly zvýšené hodnoty kyseliny močové a vyšší tlak.

Celých 41,5 procent jejího těla tvořil tuk. I hodnota vnitřního tuku byla poměrně vysoká – 180 centimetrů čtverečních. Veronika měla velmi špatné stravovací návyky. Její jídelníček postrádal kvalitní bílkoviny. Od odborníků si odnesla doporučení, aby do svého jídelníčku zařadila kvalitní zdroje bílkovin a zeleninu. Kromě toho jí zakázal během nočních směn hladovět.

Veronika dostala podrobný výživový plán a osobního trenéra. Během pravidelných kontrol vyšlo najevo, že Veronika v jídelníčku experimentuje a vytváří si vlastní pravidla. Vynechávala sacharidy, aby si mohla dát alkohol. 

Méně sacharidů, více tuků

Poslechněte si, jaký typ stravy a diety doporučil Veronice výživový poradce a školitel  výživového programu Cambridge Weight Plan Ing. Lukáš Vrána v magazínu Tlouštíci extra.

Co přesně obnáší nízkosacharidová strava s vyšším přísunem tuků, zvaná low carb: 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tlouštíci EXTRA (7): Low carb dieta

Celý magazím Tlouštíci extra si můžete přehrát také online:

reklama

reklama