Přírodu neobelstíš: Hvězdy s nepřitažlivými vnadami

Mnohé ženy ze světa šoubyznysu volí na společenské události pořádně hluboké dekolty. Ne všechny si to ale mohou dovolit. Některé dámy z našeho seznamu se rozhodly se svým nepříliš atraktivním hrudníkem smířit, jiné ho zas vylepšit za pomoci plastických chirurgů. Ani jeden z případů ale není moc přitažlivý.
Ženy milující hluboký výstřih
Ženy milující hluboký výstřih
instagram/@cosmo_ru

reklama

I když by si to dovolit neměly, některé dámy pokračují nosit hluboké výstřihy a drobné bikiny. Dámy, co kdybychom i my přestaly trpět komplexy a nosily, co se nám zlíbí?

Natalie Dormer

Hvězda seriálu Tudorovci a Hra o trůny se hlubokých vystřihů a absence podprsenky rozhodně nebojí, i když její unavený hrudník si vyloženě žádá spodní prádlo. Zdá se ale, že herečce vše vyhovuje. Natalie se často objevuje na plátnech nahá a dokonce na veřejnosti jen zlehka zahalená.

Natalie Dormer
Autor: instagram/@cosmo_ru Natalie Dormer
Natalie Dormer a její nepříliš atraktivní vnady
Autor: instagram/@cosmo_ru Natalie Dormer a její nepříliš atraktivní vnady

Jessica Alba

Jessica Alba je jednou z nejkrásnějších hereček Hollywoodu. V jednom z rozhovorů se dokonce přiznala, že byla se svým vzhledem vždy spokojena. Vše se ale změnilo po porodu druhého dítěte. Kvůli krmení se vnady Jessicy výrazně zmenšily a povisly.

Jessica Alba
Autor: instagram/@cosmo_ru Jessica Alba
Jessica Alba po porodu
Autor: instagram/@cosmo_ru Jessica Alba po porodu

Lady Gaga

Zpěvačka si v pikantních outfitech vyloženě libuje. Spatřit proto Gagu na červeném koberci bez dekoltu je téměř nemožné. Přitom všem si ale extravagantní dáma hudebního šoubyznysu takové výstřihy moc dovolit nemůže. Zpěvačka několikrát zmiňovala, že je se sebou spokojená a k plastickým chirurgům se rozhodně nehrne.

Lady Gaga
Autor: instagram/@cosmo_ru Lady Gaga
Lady Gaga a její hrudník
Autor: instagram/@cosmo_ru Lady Gaga a její hrudník

Lindsay Lohan

Dekolt jedné z nejbouřlivějších dam světového šoubyznysu je skromně řečeno smutný. Herečka podstoupila několik plastických operací, aby se svými vnady něco udělala. Vypadá to ale, že je to stále horší. 

Lindsay Lohan
Autor: instagram/@cosmo_ru Lindsay Lohan
Lindsay Lohan a její hrudník chřadne rok od roku
Autor: instagram/@cosmo_ru Lindsay Lohan a její hrudník chřadne rok od roku

Ivanka Trump

Před více než 10 lety podstoupila dcera prezidenta Spojených států operaci zvětšení hrudních partií. Něco se ale pokazilo a pravé prso je ve výsledku podstatně větší než levé. Ivanku to ovšem netrápí a nosí hluboké výstřihy i nadále.

Ivanka Trump
Autor: instagram/@cosmo_ru Ivanka Trump
Ivanka Trump a její nedokonalost
Autor: instagram/@cosmo_ru Ivanka Trump a její nedokonalost

Tara Reid

Vnady herečky Tary Reid vypadaly kdysi fantasticky. Ta se ale rozhodla jim přidat na objemu a obrátila se na plastické chirurgy. A pak ještě jednou. Výsledek je tragický. Dnes vypadá Tara jednoduše ohavně.

Tara Reid
Autor: instagram/@cosmo_ru Tara Reid
Tara Reid to s plastikami přehnala
Autor: instagram/@cosmo_ru Tara Reid to s plastikami přehnala

reklama

reklama