Poslední vizita šéfa Pohlreicha dnes večer. Připomeňte si, co jí předcházelo

V závěrečném premiérovém dílu série návratů do podniků, jež znáte z pořadu Ano, šéfe! čeká Zdeňka Pohlreicha cesta do restaurací U Štěpána v podzámčí ve Vojeticích a do restaurace U Tlustých v Lednici. Koukněte se na videích, jak si tam vedli dříve. Bude se vám lépe porovnávat.
Ano, šéfe - U Štěpána - při jídle
Ano, šéfe - U Štěpána - při jídle

reklama

Vítejte v hospůdce U Štěpána. Její majitel Štěpán Ruda je z branže při první návštěvě šéfa vařil sám, v provozu mu pomáhala jeho žena. Měli se co otáčet, protože hospoda, kde se podávalo maso z jejich ekologického chovu, neměla o hosty nouzi. Přesto tam řešili otázku, jak neprodělat.

Šéf nakonec příliš milému majiteli radil, jak se stát bossem. Jestli se mu to povedlo, uvidíte večer ve 21.30 v pořadu Už dost, šéfe!


Vše o pořadu Už dost, šéfe! najdete ZDE


Štěpán a Zdeňka Rudovi po natáčení Ano, šéfe! koupili úplně nové vybavení kuchyně

Ano, šéfe - U Štěpána - v kuchyni 1
Ano, šéfe - U Štěpána - v kuchyni 1

 

Druhým podnikem, kam se večer šéf vrátí, budet restaurace U Tlustých v nádherné lokalitě Lednicko-valtického areálu. Jak jim to tam šlo, když Zdeněk Pohlreich přijel do Lednice poprvé?

Podnik byl čistý, úhledný, měl všechny předpoklady být úspěšný, ale něco mu chybělo. Nudný podnik by se měl změnit v čilý, dobře zavedený restaurant, kam se za regionální moravskou kuchyní budou rádi vracet nejen místní, ale i návštěvníci z nedalekého Rakouska. Jak ale ZP poznamenal, na vídeňský štrúdl, který tu podávali ke kávě, si mohou zajít do kavárny doma. A jak se na jídelní lístek dostaly beskydské a šumavské speciality? Husy z místní farmy přitom kejhají skoro za rohem, divočáci žijí v blízkém lužním lese a dobře zásobený řezník porcuje maso kousek od Tlustých. Jak vařit v restauraci, aby začala slušně vydělávat? Jak hospodařit se surovinami, jak nevyhazovat peníze oknem a jak správně vykalkulovat cenu, poradil šéf nejen Andreji Tlustému, majiteli podniku v pořadu Ano, šéfe!

Koukněte se dnes večer jak si vedou v restuaraci U Tlustých. Už dost, šéfe! začíná ve 21.45

Ano, šéfe - 9. dil U Tlustych Lednice
Ano, šéfe - 9. dil U Tlustych Lednice

 

Zajímá vás vše, co se týká jídla i diet. Čtěte dál.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vše o pořadu Už dost, šéfe! najdete ZDE

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!