Stojí ještě zámecká restaurace v Cholticích? A jak se podniká zadarmo ve Vlčárně? Připomeňte si minulost na videu

Ve 2. dílu pořadu Už dost, šéfe! se podíváme hned do dvou podniků, které už v minulosti prošly šéfovým ostrozrakem: do Choltic a na Vlčárnu. A proto si nejprve připomeňme, jak tam Zdeněk Pohlreich řádil při inspekci v pořadu Ano, šéfe!
Ano, šéfe! V (12) - Zámek, Choltice - Obrázek 7
Ano, šéfe! V (12) - Zámek, Choltice - Obrázek 7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už dost, šéfe! navazuje na populární pořad Ano, šéfe!

Jde o sérii návratových dílů, v nichž se Zdeněk Pohlreich s odstupem času vydává do restaurací, které už jednou navštívil.

Se slovy „věřte, nebo ne, ale blížím se zpátky do Choltic!“ přijede tentokrát do zámeckého areálu, do hospůdky k panu Rabovi, který se podle šéfa snaží o „chateau cuisine“ neboli zámeckou kuchyni.

 

Celý díl Ano, šéfe! z Choltic najdete ZDE


Celý díl Ano, šéfe! z Vlčárny najdete ZDE


Ze srovnání předchozí návštěvy Choltic s tou současnou je na první pohled patrný propastný rozdíl. Místo chmurného zchátralého prostředí v čele s vystresovaným majitelem Josefem Rabou tu Zdeněk najde upravené zámecké nádvoří a pan majitel ho přivítá s úsměvem a dobrou náladou. Největší překvapení však čekalo šéfa v kuchyni.

Jaká je v Cholticích realita, sledujte ve středu večer ve 21.45 na Primě.

Můžeme prozradit, že bývalý nervák si dnes chodí ráno zameditovat do přilehlé zámecké zahrady. Inspirován šamany při tom hraje na bubínek.

Takto to možná může vypadat, že Josefu Rabovi, kterému místní převzdívají Krab, z náročného podniku a přepracovanosti přeskočilo. Opravdu?

Co bude v obálce?

Po krátkém výletu za dnes už bývalým kuchařem z Choltic se Zdeněk vrátí opět na zámek a dává provozovateli restaurace úkol – když mu dobře uvaří tři jídla, tak… Tak se uvidí! A koukat budou všichni, a nejvíce pan Krab, kterému jeho malá dcerka donese od „strejdy Zdeňka“ něco v obálce. Bude prázdná, nebo ne? Jak přísný kuchařský guru vyhodnotil marinovaná žebra, hovězí steak a rybu?

Restaurace sídlila v chátrajícím zámku. Josef Raba si neuměl zorganizovat ani vlastní čas.

Ano, šéfe! V (12) - Zámek, Choltice - Obrázek 6
Ano, šéfe! V (12) - Zámek, Choltice - Obrázek 6

 

Ve druhém dílu Už dost, šéfe! navštíví šéf také penzion Vlčárna v Krásné Lípě

Ano, šéfe! - (10) Vlcarna - Krasna Lipa 1

Podruhé také Penzion Vlčárna. Zaujme Zdeňka Pohlreicha nabídka ZDARMA?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7