Zdeněk Pohlreich se vrací do Bohémy. Jak to tam vypadalo v éře pořadu Ano, šéfe!? Přehrajte si celý díl

To tu ještě nebylo. Zdeněk Pohlreich porušil svůj slib. Hned v 1. dílu pořadu Už dost, šéfe! ho čeká v podniku, v němž před dvěma lety výjimečně předčasně stopnul natáčení, hned několik změn. Pomohly však? Připomeňte si celý díl o Bohémě na videu v článku.
Návrat, který by nikdo nečekal. Možná ani sám Zdeněk Pohlreich.
Návrat, který by nikdo nečekal. Možná ani sám Zdeněk Pohlreich.

reklama

První návrat Zdeňka Pohlreicha se odehrává v kdysi slavné brněnské restauraci Bohéma. Vzpomínáte si, k čemu v ní došlo v pořadu Ano, šéfe?

Vše o pořadu Už dost, šéfe! najdete ZDE

Tehdy zaznělo ono slavné prohlášení Zdeňka Pohlreicha "v tom nejedu". Poté poprvé v historii pořadu předčasně ukončil natáčení.

V Bohémě ho v roce 2011 nevyvedly z míry ani tak nekvalitní služby, ale fakt, že majitelé nevypláceli mzdy svým zaměstnancům a dlužni byli i za nájem. Kvůli svým podnikatelským praktikám skončili před soudem, jeden dokonce s podmínkou.

Děs a hnus v Brně před dvěma lety. Připomeňte si takřka legendární návštěvu ZP v Bohémě.


 

Bohéma se zvedá ze dna

Daniela Kundrová krachující podnik opět otevřela před tři čtvrtě rokem. Přihlásila se do konkurzu na novou provozní Bohémy, vyhrála ho, zaplatila dluh ve výši 80 tisíc po předchozích majitelích, a vyrazila měnit více než kritickou pověst restaurace.

V 1. dílu Už dost, šéfe! uvidíte například jakou zkouškou musela restaurace projít. Říká se jí nárazový zátěžový test, při němž produkce pořadu pozvala v jednu chvíli 180 lidí. Kuchaři I číšníci se najednou museli popasovat s objednávkou asi 250 jídel.

Zvládli v nové Bohémě zátěžový test? Sledujte nový pořad Už dost, šéfe! každou středu ve 21.45 na Primě.


Zátežový test patří k delikatesám pořadu
Zátežový test patří k delikatesám pořadu

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!