Vánoční znělky Primy jsou tady. Podívejte se!

Prima už si oblékla vánoční kabát. Tradice, sblížení s třetím druhem, fotky od vás diváků a zimní příroda jsou tématy, která vás budou provázet ve vánočním čase.
Vánoce na Primě
Vánoce na Primě

Představujeme vám podobu našich vánočních kampaní pro všechny kanály skupiny Prima. Veškerou grafiku vytvořil kreativní tým self-promotion Televize Prima in house.

Prima bude o letošních Vánocích opravdu štědrá a potvrdí svou pověst rodinné televize. Z naší nabídky si vybere každý člen rodiny a většinu mohou sledovat všichni společně!

Prima ctí tradice

Vizuál hlavního kanálu Prima vychází z nejznámějších českých tradic: betlémů a českého řezbářství. Jeho zvláštností je však jednoduché a čisté zpracování moderními technologiemi.

Nutno dodat, že bez talentu progresivních grafiků by ani technologie nebyly nic platné, zde se však harmonicky protkává vše: tradiční české řemeslo, vánoční mýtus a moderní grafický přístup. Figury z betlémů mají čisté linie jakoby vedené pečlivým řezbářským dlátem. Unikátní je fakt, že žádná z figurek primáckého betléma nemá svou reálnou předlohu. Všechny byly „vytesány“ představivostí a zručností grafiků self promotion Primy. Tím se stává vánoční obal Primy sezonní televizní specialitou, která dokazuje, že tradiční myšlenka jde s moderními technologiemi velmi dobře dohromady.

Na jednu z vánočních znělek Primy se podívejte ZDE:

Vánoce 2013 - Kapr
Vánoce 2013 - Kapr

 

V tomto unikátním obalu je připraven sváteční program o mnoha chodech:

Animované pohádky jsou jistota. Malé diváky okouzlí a velké pobaví svým humorem. Jmenujme především štědrovečerní disneyovský skvost Na vlásku. Dalšími perlami jsou třeba Garfield, Ratatouille, Doba ledová či Zvonilka a velká záchranná výprava.

To je tak romantické...

Vánoce bez romantiky by ani nebyly Vánoce. Dokáže vám to film, který se ihned poté, co dobyl kina, stal světovou legendou: Láska nebeská. Nesmí chybět ani Notting Hill s Hughem Grantem nebo Dobrý ročník s Russelem Crowem. A mnoho dalších filmových titulů různých žánrů.

… nechte se tedy naladit na Prima Vánoce

Prima COOL

Protože Vánoce jsou časem sbližování všeho druhu, rozhodli jsme se sblížit svoje diváky i s druhem třetím. Vysílání tak po dobu Vánoc napadnou mimozemšťani, kteří touží po prožití svátků tak nějak po lidsku. Ne každý druh má totiž tu možnost pocítit kouzlo Vánoc tak jako my, lidé.

Tak třeba takoví Kvadromati – v evoluci jim zakrněly ruce, a tak nemůžou ozdobit ani vánoční stromeček. Rosolíni, další z invazních druhů, mají zase značné problémy s rovnováhou. Pozemská vánoční atmosféra by jim mohla dodat aspoň trochu stability. To Mikrofoni jsou představě vánočního sbližování možná nejblíže. Jsou tak malí, že vidí na vzdálenost asi jen 2 mm a tak se pohybují raději ve větších skupinách. A Bareloni neměli nikdy zapotřebí pochopit, co je vlevo a co vpravo.

Na vánoční znělky Primy COOLu se podívejte ZDE:

COOL Vánoce 2013 - Ufoni 2
COOL Vánoce 2013 - Ufoni 2

 

COOL Vánoce 2013 - Kvadromani 2

 

COOL Vánoce 2013 - Mikrofoni 2
COOL Vánoce 2013 - Mikrofoni 2

 

COOL Vánoce 2013 - Rosolini 2
COOL Vánoce 2013 - Rosolini 2

 

Podstatné je, že přišli v míru. Napadají naše programové vánoční hrdiny, jako třeba nepřemožitelného Barbara Conana, Alexandra Velikého, zabřednou i do Sin City: Města Hříchu a se svými nadpřirozenými kamarády se setkají ve filmech Hledání Země-Nezemě nebo Encrypt. Ale mezi diváky chtějí šířit lásku a porozumění. Proto není třeba mít z vánoční invaze obavy. A COOL crew souhlasí s nimi, že i Vánoce jsou COOL.

Prima love

Vánoce spojují nás….

Tento slogan nejlépe charakterizuje letošní pojetí Vánoc na Prima love. Grafické spoty, vytvořené z fotografií, které nám diváci v průběhu listopadu posílali, budeme na obrazovce Prima love sledovat v průběhu vysílání. Diváci se tak mohou o Vánocích těšit z kousku svého soukromí na televizní obrazovce. Sami tak vytvoří zimní a vánoční image televize.

I o svátcích se setkáme s oblíbenými hrdinkami ze seriálu Sex ve městě, se Sběrateli kostí a Castlem na zabití. Chybět nebudou ani divácky atraktivní filmy s oblíbenými zahraničními i českými herci.

Na vánoční znělku Primy love se podívejte ZDE:

LOVE Vánoce 2013 - Spojují

 

Prima ZOOM

Poznejte zimu z blízka

Nabízíme zajímavou alternativu k tradičním vánočním pořadům. Zimní příroda je krásná, tichá a hraje tisícem a jedním odstínem bílé. Dokáže ale být i extrémně nehostinná a krutá. Zatímco zvířata a rostliny se s ní vypořádávají, jak umějí, diváci mají jedinečnou možnost obdivovat třpytivou krásu ledu a sněhu z pohodlí a tepla svých domovů. Mimo jiné se mohou těšit na dokumenty Pod antarktickým ledem, Kdo napsal Nový zákon? a Himálajem s Michaelem Palinem.

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama