NOVĚ: Vařte jako šéf! Sledujte pořad nadupaný inspirací

Už příští čtvrtek 23. května startuje první premiérový díl školy vaření Zdeňka Pohlreicha. Na kurzy ostříleného šéfkuchaře tak nemusíte nikam docházet ani za jeho praktické rady z oboru skutečné gastronomie platit. Stačí, když za týden budete ve 21.30 sledovat Prima family!
VJŠ Představujeme - Kuchyňská symfonie
VJŠ Představujeme - Kuchyňská symfonie

reklama

 

Inspirujte se v kuchyni Zdeňkem Pohlreichem a zdokonalte s ním své kuchařské dovednosti. Jak zjistíte hned v prvním díle, i pouhé vejce můžete vhodnou úpravou povýšit na excelentní krmi. Při vaření se Zdeňkem Pohlreichem nemusíte utratit tisíce za luxusní suroviny ani se nemusíte bát, že by třeba nahrazoval bazalku petrželí. Tenhle pan učitel má jasno, co kam patří.

 

Šéf vás během několika tematických částí seriálu naučí pracovat s vejci, připravit lahodné polévky, mistrovské omáčky nebo lahůdky z masa. Na řadu přijdou lehká zdravá jídla i grilovačka.

 

Ve všech dílech zábavného pořadu Vařte jako šéf! našemu mistru kuchařovi sekundují tři učni, na nichž své recepty vyzkouší. Názorně předvedou fígle, které vám usnadní práci. Uvidíte, že nic není tak složité, jak se to jmenuje nebo vypadá.

 

Nejrespektovanější český šéfkuchař a gastronom Zdeněk Pohlreich nasbíral bohaté zkušenosti v zahraničí. Na konci 80. let emigroval a stal se šéfkuchařem nejdříve v Nizozemsku a poté v Austrálii. Po návratu do České republiky postupně vedl několik předních restaurací. Aktuálně je šéfkuchařem Café Imperial a zároveň vlastní restauraci Divinis. Na televizní obrazovce se proslavil pořady Ano, šéfe! a Šéf na grilu. Nepřehlédnutelný je také díky tomu, že si nebere servítky a naplno říká, co si myslí. Vždy nazývá věci pravými jmény.

 

Nenechte si ujít premiérový díl pořadu Vařte jako šéf! už příští týden ve čtvrtek 23. května ve 21.30 na Prima family.

 

EXKLUZIVNĚ ochutnejte nový pořad prostřednictvím fotek z natáčení. Koukněte se do galerie.

 

 


 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama