Sledujte novinky na webu Vařte jako šéf!

Zatlačte slzy a netruchlete. Není vyloučeno, že šéf se brzy do své třídy s vařiči vrátí. Šéf přece nikdy nespí! Sledujte novinky na webu Vařte jako šéf! Na rozloučenou rozdal šéf učňům rondony – jsou tři, avšak každému rondonu něco chybí – tu knoflíky, tu rukáv. Co to mělo znamenat?
VJŠ (1) - Vejce, to je zázrak
VJŠ (1) - Vejce, to je zázrak

reklama

„Ušli jste kus cesty a tenhle krásný oděv se vám přiblížil. Nicméně musíte ještě setsakramentsky makat, aby jste jednou vařili jako šéf. Stajně tak, jako vaše kuchařské umění ještě není hotové, tak i tyto rondony potřebují vypilovat! Pracujte na sobě a nikdy nezapomeňte na to, co jste se naučili. Všechny videorecepty z pořadu Vařte jako šéf! najdete ZDEMáte dobré základy a já věřím tomu, že se jednou potkáme a ty vaše rondony budou kompletní, stejně jako vaše kuchařské umění,“ pronesl Zdeněk Pohlreich při přípitku na rozloučenou k učňům.

Všechny díly pořadu Vařte jako šéf! můžete vidět na Prima PLAY

Společně s Kubou, Terezou a Jakubem jste se i vy během šesti dílů jeho praktické školy vaření Vařte jako šéf! mohli naučit, jak vybrat tu správnou surovinu, techniku jejího opracování i recepty, které vás určitě pasují na opravdové kuchaře. Vychutnejte si své kulinární skvosty!

Další inspiraci ze světa gastronomie hledejte na webu Prima FRESH

 

V pořadu Vařte jako šéf! se sešla sehraná parta, co říkáte?

 

Steak korunují marinované mrkve a pikantní omáčka
Steak korunují marinované mrkve a pikantní omáčka

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!