Staňte se žákem profíka. Pohlreichův pořad Vařte jako šéf! je celý online

Vařte jako šéf! Vařte pod vedením šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. Sledujte nyní pořad s mistrem kuchařem a jeho žáky celý online na webu iPrima.cz. Omrkněte všechny tipy, jak vybrat tu správnou surovinu, techniku jejího opracování i recepty, které vaše domácí vaření povýší na skutečnou gastronomii.
25 let televize Prima: Vařte jako šéf!
25 let televize Prima: Vařte jako šéf!

reklama

Nebojte se, při tomto vyučování nepůjde o žádné složitosti. Jak říká Zdeněk Pohlreich, síla je v jednoduchosti a v kvalitní dobře zvolené surovině! Při přípravě sázeného vejce například dokáže divy pouhé zamíchaní vroucí vody v hrnci. Dále odhalíte taje lahodné omeletky. A co teprve řeknete na chutný a přitom úplně jednoduchý dresink na salát? Pozorujte a vyzkoušejte šéfovy fígle.

Během šesti dílů zaměřených na vejce, polévky, omáčky, úpravy masa, grilování, saláty a moderní lehkou kuchyni dostanou tři mladí učni od svého učitele šéfkuchaře užitečné informace o základech řemesla, do něhož se vás pokusí zasvětit.

KLIKNĚTE NA FOTKU A PŘEHRAJTE SI ZVOLENOU EPIZODU POŘADU VAŘTE JAKO ŠÉF:

25 let televize Prima: Vařte jako šéf!
25 let televize Prima: Vařte jako šéf!

Představujeme: Inspirujte se s trojicí žáků Zdeňka Pohlreicha

Jakub Laštuvka: Pětatřicetiletý sympaťák je nejstarší z trojice učňů. Je mladým otcem a věčným pohodářem. Vyučil se v oboru kuchař-číšník a má za sebou více než desetiletou praxi u nás i v zahraničí. Je energický a živý jako uragán. Neustále něco komentuje a jeho hlášky jsou zdrojem zábavy. Ze Zdeňka má ale respekt.

Tereza Pantůčková: Pětadvacetiletá kamarádská Tereza má ke kuchařce z povolání docela daleko. Vystudovala vysokou školu a stala se inženýrkou geoinformatiky. Díky tomu se mimo jiné podílela na vzniku map pro Akademický atlas českých dějin. Její skutečnou vášní je ale vaření, které miluje. Protože to s ním myslí vážně, hladově hltá každé Zdeňkovo slovo a všechno si pečlivě zapisuje.

Jakub Zíma: Dvacetiletý Jakub je nejmladší z této trojice. Je citlivý, upřímný a nedávno se vyučil kuchařem. Chtěl se jím stát už od dětství. Jeho vzorem se stal otec, který je řezníkem. Jakub mu rád pomáhal s přípravou pokrmů a už od 12 let se snažil sám vařit. Zdeněk se sice snaží k Jakubovi přistupovat s otcovským citem, ale nic mu nedá zadarmo.

 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!