Jak na pěstování vděčných a barvami hýřících macešek? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Na co se můžete těšit?
Paní Magda Lebišová představí skromné macešky
Paní Magda Lebišová představí skromné macešky
FTV Prima

reklama

Vrátíme se k bylinkám vhodným do naší domácí lékárničky a představíme česnekovo-cibulové rostliny jako česnek medvědí nebo česnekovou pažitku. Poradíme, jak množit pokojové rostliny, a pro které je vhodnější generativní nebo vegetativní množení. Jak zvítězit nad hlodavci, či si je v první řadě domů vůbec nepustit poradí pan Tomáš Raška. Kromě společných prostor by se obyvatelé bytových domů měli starat i o fasády domů, protože ty nečištěné nám mohou způsobit kdejaké zdravotní problémy.

Znáte česnek medvědí nebo česnekovou pažitku?
Autor: FTV Prima Znáte česnek medvědí nebo česnekovou pažitku?

Paní Magda Lebišová představí macešky, které nevyžadují mnoho péče, ale na zahradě udělají pořádnou parádu. Jarní počasí přináší na zahrádky i houbové choroby, ukážeme, jak se jich snadno a rychle zbavit. V tradiční listárně pan Václav Větvička rozpozná šalvěj muškátovou, kterou naše babičky dobře znaly, ale nyní se teprve pomalu vrací na naše zahrádky. Chov mini-prasátek, která se svými 100 kg nejsou až tak mini, představí paní Alena Klímová.

Miniprasátka se prý dají chovat jako psi a kočky
Autor: FTV Prima Miniprasátka se prý dají chovat jako psi a kočky

 

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 30. dubna 2017 v 11.45 na Primě

 

 

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Krokusy

Jarní procitání: Které květiny kvetou jako první?

Rostlinky potřebují místo

Vzešly vám sazeničky? Tak je přesaďte

Březen v zahradě

Březen na zahradě: Co je třeba udělat?

reklama

reklama