Jak pěstovat hlívu ústřičnou i na slunečných místech? Dozvíte se v pořadu Váš Prima Receptář

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Na co se můžete těšit?
Pan Vlastimil Šavelka přišel na to jak pěstovat hlívu i na slunci
Pan Vlastimil Šavelka přišel na to jak pěstovat hlívu i na slunci
FTV Prima

reklama

Staré sklenice a akvária, která poslouží jako dekorace interiéru a zároveň nám ušetří práci – to jsou interiérové skleníky. Pěstování hlívy ústřičné bylo obvykle možné jen ve stínu. Pan Vlastimil Šavelka však přišel na způsob, jak pěstovat ji i na slunečných místech. Osobitou výmalbu pokojíčku ocení každé dítě. Jak dostat pohádkové motivy na zeď? Vlastnictví koně není ani jednoduchá, ani levná záležitost. Poradíme, jak najít kvalitní ustájení.

Jak ustájit koně Foto: Jak ustájit koně. Foto: FTV Prima

Paní Běla Jeřábková je zručná řezbářka a ukáže nám, jak si doma vyřezat krásnou lžičku z lipového dřeva. Kdo chce mít na podzim velkou sklizeň brambor, má nejvyšší čas je zasadit. Jaký druh vybrat a kde vám nejlépe porostou? Listárna s Václavem Větvičkou zodpoví ty nejzáludnější dotazy diváků a na závěr prozradíme vše, co potřebujete vědět o chovu raků.

Listárna s Václavem Větvičkou  Foto: Listárna s Václavem Větvičkou. Foto: FTV Prima

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 9. dubna 2017 v 11.55 na Primě.

 

 

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Krokusy

Jarní procitání: Které květiny kvetou jako první?

Rostlinky potřebují místo

Vzešly vám sazeničky? Tak je přesaďte

Březen v zahradě

Březen na zahradě: Co je třeba udělat?

reklama

reklama