Jak si vyřezat vtipnou dýni na Halloween

I když tento zvyk k nám přišel z anglosaského světa, rychle u nás zdomácněl. Není divu, rozesmáté a různě se křenící dýně rozveselí pochmurný podtzim.
Naučíme vás to
Naučíme vás to
FTV Prima

reklama

Podzimní Svátky všech Svatých, Dušičky, Halloween, ten se dere o pozornost strašidly, duchy a hroznými zjeveními. My u nás se nepřevlékáme ani nechodíme na koledu, ale vyřezat si dýni už se stalo docela běžným zvykem. Pro začátečníky stačí seříznout vršek, dýni vydlabat a udělat dva otvory jako oči, jeden delší jako ústa, a je to. Kdo rád tvoří a chtěl by zkusit něco náročnějšího, ten ocení video, kde najde postup, jak si vyřezat sofistikovanější "dýní ksichtítk".

Celý návod najdete tady na videu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak vyřezat dýni na Halloween

Rada je z pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na PrimaPLAY.
ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Předzvěst dlouhého večera...

Netradiční Halloween: 22 pěkně bláznivých dýní. Která se vám líbí nejvíc?

S výrobou zlatých šišek nemusíte ale čekat na Vánoce

NÁVOD: Jak si doma jednoduše vyrobit zlaté šišky na vánoční dekorace

Jablka jako okrasné květiny vytvoříte pouhým zapíchnutím špejle, která vytvoří jablečnému květu „stonek“. Dál už kytici doplníte podle vlastního uvážení.

20 tipů na báječné dekorace z jablek

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!