Jak vybrat domeček pro včelku samotářku? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Na co se můžete těšit?
Pořiďte včelkám útulné bydlo
Pořiďte včelkám útulné bydlo
FTV Prima

reklama

Domečky pro včelky samotářky, které nežijí ve velkých rojích, by měl mít na zahrádce každý. Včelky jsou velmi užitečné a také mírumilovné. Co za rostlinu je miničech a jak je možné, že se v Čechách dnes vůbec nepěstuje? Kdoulovec je oblíbený pro svou nenáročnost. Věděli jste, že krom Evropy se pěstuje i v Japonsku? A jaký je rozdíl mezi japonským a tím pěstovaným v Evropě? Kdy poprvé připouštět samice králíka a jak se o březí samice starat, poradí chovatelka Hanka Sommerová.

Miničech je kultivar muškátu
Autor: FTV Prima Miničech je kultivar muškátu

Brože z vlněné plsti i jiných materiálů budou vypadat skvěle na každé dámě i dívce. Helena Synková ukáže, jak si je jednoduše vyrobit doma. Pro dobrou úrodu ovoce je v tuto dobu zásadní stromy a keře pořádně zalévat a zbavit se na nich plísně šedé a hniloby. Listárna s Václavem Větvičkou samozřejmě nebude chybět ani tentokrát a představí například krásnovec. Chameleoni nejsou jednoduchá zvířata na chov, ale trpělivost a správná péče z nich udělají úžasné mazlíčky.

 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Sledujte v neděli 28. května 2017 v 11.45 na Primě

 

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Rostlinky potřebují místo

Vzešly vám sazeničky? Tak je přesaďte

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!