11. epizoda: Špačci

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři I (11) - Špačci

reklama

Na Křetici míří černá smrt. Nebojte se, morové rány malebnou vesničku na jižní Moravě nepotkají, ale pro vinaře to bude pohroma minimálně srovnatelná. Na vinice se totiž chystají tisícikusá hejna špačků s jediným cílem – sežrat co nejvíc lahodných bobulek. Každý z Křetic se snaží katastrofu odvrátit po svém, každý má zaručený recept. Protože „dobrý špaček = mrtvý špaček“.

Bude lepší Pavlíčkova klasika s brokovnicí, inovativní nápad s nahraným zvukem mučeného špačka nebo snad Königův převratný vynález? Nebo bude potřebovat do boje proti létajícím bestiím postavit mnohem silnější kalibry?

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii k dílu:

 

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, A. Vaculčiaková, T. Materna, L. Langmajer, P. Liška, O. Navrátil, M. Roden, J. Paulová a další.

Režie: V. Moravec

To se musí vyšetřit!

Vinaři I online: Špačci útočí na Křetice. Zachraň se, kdo můžeš!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!