7. epizoda: Košt

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři I (7) - Košt

reklama

Křetice se chystají na nejzásadnější společenskou akci roku – Košt Pálavy. Ústřední postavou je opět padre Tomica. Vycvičený ze svých bohoslužeb mění se tentokrát z faráře na hlavního „spíkra“, který odpovídá nejen za řádné zahájení akce a vyhlášení vítěze, ale i správu vín přihlášených do soutěže.

Každé vinařství přihlašuje do soutěže i svého degustátora. Za Pavlíčkovou vinařství zasedne sám Bedřich, starosta Olin se už „šteluje“, že bude degustovat za vinařství svého syna Františka Vlčka. Jenže to mýlí, František se rozhodne pro letošní rok spoléhat na svého enologa Luise Königa, který se chystá ohromit nejen svým šarmem, ale především světovou kvalitou vín Vlčkova vinařství podloženou svými znalostmi z Francie. Jen aby se ovšem František nepřepočítal!

Protože je košt akce náročná a na problémy náchylná, v pozoru je připraven i policista Tauš, a to nejen s měřáky zbytkového alkoholu, ale i reflexními pásky pro případně „zdegustované“ občany. Do celého koštu a nejen do něj se zapojí i nově příchozí charismatický architekt Křižan z Prahy, kterého milují všechny křetické ženy, on sám ale do Křetic evidentně nemíří…

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si galerii k dílu:

 

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, A. Vaculčiaková, T. Materna, L. Langmajer, P. Liška, O. Navrátil a další.

Režie: D. Wlodarczyk

Padre Tomica začíná akci

Užijte si košt Pálavy na Pálavě v další epizodě Vinařů I. Sledujte to všechno online

reklama

reklama