Baví vás Vinaři? Pak si určitě pořiďte knížku a set DVD. Třeba jako dárek k Vánocům!

Pokud se seriálem Vinaři, jehož poslední, šestnáctou epizodu vysíláme na Primě v neděli 14. prosince, nechcete rozloučit, máme pro vás řešení!
Vinař František Vlček (Hynek Čermák) na vinici
Vinař František Vlček (Hynek Čermák) na vinici
Martina Vicanová

reklama

Právě ve středu 10. prosince jde totiž do prodeje kniha Vinaři. Tu podle literárního scénáře Petra Kolečka a kolektivu upravil Jan Janula.

Díky ní si budete moci připomenout všechny oblíbené Křetičáky a jejich příběhy. Jestlipak si ještě pamatujete na tu polízanici, když farář Tomica zapomněl ve zpovědnici svůj notes se všemi hříchy Křetických a Stázi ho našla? Nebo když přijeli Kladeňáci? A co teprve, když se v Křeticích natáčel propagační videoklip a Olin byl přesvědčen, že ho čekají poslední chvíle jeho života?

Ke všem milým příběhům se můžete díky knize Vinaři vrátit. Knížku získáte za doporučenou cenu 349 Kč.

Kniha nebo set DVD budou skvělým vánočním dárkem
Kniha nebo set DVD budou skvělým vánočním dárkem

 

Pokud si potrpíte více na "obrázky", zaujme vás spíš set DVD se seriálem Vinaři.Set obsahuje všech šestnáct dílů seriálu a také bonusový materiál - videoklip k písni Víno od skupiny Chinaski. Znáte to, "My máme rádi víno, milujeme krásné ženy a zpěv..."!

Chcete-li ovšem něco extra, v prodeji bude i limitovaná nabídka speciální edice 2000 kusů, která kromě setu DVD obsahuje i CD Rockfield kapely Chinaski s podepsanou fotkou.

Oba sety budou v prodeji od poloviny prosince, klasický pořídíte od 15. prosince přes Magic Box za 499 Kč, speciální edici o dva dny později za 649 Kč.

reklama

reklama