Chytí křetičtí legendárního sumce? Dívejte se ve čtvrtek na seriál Vinaři

Šestá epizoda Vinařů se řítí na televizní obrazovky. Díl s názvem Sumec na Primu vtrhne ve čtvrtek ve 20.15. A jak jeho jméno napovídá, vše se bude točit kolem pořádného macka!
Na tohle ho asi neulovíme...
Na tohle ho asi neulovíme...
Martina Vicanová

reklama

Machr ve svém alkoholickém opojení spatří v místním lomu legendárního sumce Jana Žižku z Trocnova. Když se ale s objevem pochlubí Křetickým, žádný z nich mu úplně nevěří, že mytickou rybu viděl. Ale co kdyby to byla pravda? Pro jistotu se ale k lomu všichni vypraví a pokoušejí se Jana Žižku ulovit. Ten si ale nechá dávat pořádně na čas, než vyjeví svou existenci.

Podívejte se na upoutávku seriálu Vinaři:

Vinaři (6) - upoutávka
Vinaři (6) - upoutávka

Pro Machra je Jan Žižka příležitostí, jak všem ukázat, že dokáže nepít. Jenže to v jeho stavu a s jeho vztahem k ohnivé vodě jednoduché nebude...

Vinaři I - Magor
Vinaři I - Magor

Na druhou stranu pro Petru je právě alkohol oním vysněným únikovým východem z nepříznivé životní situace, kdy se dozví, že ji nepřijali do basketbalového týmu USK Praha. Rozhodne se proto inspirovat se u mistra, tedy u Machra. Jak to dopadne, když se tihle dva ztroskotanci se dají dohromady? 

Machr se s Petrou podělí o nejlepší antidepresivum pod sluncem (jo, hádáte správně, o pořádnou flašku), zatímco Petra Machra podpoří, aby se mohl zúčastnit rybolovu. Vždyť je přece porybný!

Vinaři I - Petra zapíjí žal
Vinaři I - Petra zapíjí žal

Ale bude to k něčemu? Opravdu Machr mytickou rybu viděl, nebo se mu jen něco zdálo? A jak se vyvine jeho vztah s Petrou? To se teprve uvidí. Zato vztah mezi Buddym a Julií se vyvíjí nadmíru dobře. Bohužel se Buddymu přihodí jedna velmi nepříjemná věc...

Háček v zadku
Háček v zadku

Seriál Vinaři sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama