Dožínky na Moravě nejsou, co dožínky v Čechách. Přesvědčte se o tom ve Vinařích!

Na jižní Moravě tradice stále žijí. Ale co, když někdo očekává obdobné snahy na severu Čech? Konfrontaci moravského a českého ducha sledujte v neděli na Primě ve 20:15!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II (13) - upoutávka

reklama

Blíží se Dožínky. Hedvika je žena činu, chápe proto, že je to skvělá příležitost, jak se zbavit starého vína z Hamplova vinohradu. A i když starosta Chrudoš připravuje spousty sudů piva, Hedvika je přesvědčená, že to nepitelné víno udá! Jen je otázka, jestli dožínky podle Hedviky vypadají stejně jako dožínky podle Chrudoše! (pište si, že ne!)

Franta Vlček je ve své nirváně, ale zdá se, že nirvány došel konečně i Machr. Jak jinak než s alkoholem. S Hroudou vyrazí sesbírat švestky jeho tety a v neobývané maringotce objeví soustavu na vypalování slivovice. Nic víc Machr nepotřebuje!

A Monika, ta naprosto nenápadně snová plány na svatbu., aniž by si toho nebohý Hřebec všiml… Je v chomoutu a ani o tom neví!

Sledujte další epizodu Vinařů na Primě v neděli ve 20:15!

reklama

reklama