Druhá epizoda Vinařů I v sobotu online na Primě! A bacha, přijedou Kladeňáci

Za Křetickými tentokrát do Vlčkova vinařství dorazí banda hokejových fandů z Kladna. A nebude to jen tak, Kladeňáci se v Sovičce pěkně rozjedou.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři (2) - Kladeňáci

reklama

Všichni ve Vlčkově vinárně Sovičce jsou natěšení na pravidelný nájezd svérázných fanoušků kladenského hokeje. Jako každoročně i nyní očekávají, že na nich pěkně vydělají. Protože už je ale celé vinařství velmi dobře zná, zahajují preventivní ochranná opatření. Riziko hmotných (a psychických) ztrát je totiž během návštěvy "potomků ocelářů" vysoké.

A jelikož se vždycky jednalo o čistě pánský zájezd, sváží pro jistotu František Vlček všechny lepé děvy z okolí, aby se pánové náležitě pobavili se vším všudy. Jenže kdo mohl tušit, že s sebou tentokrát dovezou i své právoplatné manželky?

Akce, která zpočátku zavání buď absolutní nudou, nebo totální průšvihem, se nakonec slibně rozjede a všichni v Sovičce si užijí nejen svérázné taneční vystoupení, ale i nečekanou žádost o ruku, kterou posvětí sám hokejový bůh z Kladna.

Mrkněte na fotogalerii:

 

 

Kdepak, to byla jízda!

PODÍVEJTE SE, jak se Kladeňáci ztřískají na jižní Moravě u Vinařů!

 

Buddy to v Sovičce rozjede ve velkém

VIDEO: Striptýz ve Vinařích! Mrkněte se na něj

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!