Druhá epizoda Vinařů v pondělí na Primě! A bacha, přijedou Kladeňáci

Křetické už znáte, týden se s týdnem pomalu schází a další epizoda Vinařů je tu. Tentokrát se spolu s Kladeňáky vypravíte do Vlčkova vinařství. A nebude to jen tak, fandové kladenského hokeje se v Sovičce pěkně rozjedou. Dívejte se na reprízu druhé epizody Vinařů v pondělí ve 20.15 na Primě!
Kateřina (Tereza Kostková) nestačí zírat
Kateřina (Tereza Kostková) nestačí zírat
Martina Vicanová a FTV Prima

reklama

Všichni ve Vlčkově vinárně Sovičce jsou natěšení na pravidelný nájezd svérázných fanoušků kladenského hokeje. Jako každoročně, i nyní očekávají, že na nich pěkně vydělají. Protože už je ale celé vinařství velmi dobře zná, zahajují preventivní ochranná opatření. Riziko hmotných (a psychických) ztrát je totiž během návštěvy "potomků ocelářů" vysoké.

A jelikož se vždycky jednalo o čistě pánský zájezd, sváží pro jistotu František Vlček všechny lepé děvy z okolí, aby se pánové náležitě pobavili se vším všudy. Jenže kdo mohl tušit, že s sebou tentokrát dovezou i své právoplatné manželky?

Akce, která zpočátku zavání buď absolutní nudou, nebo totální průšvihem, se nakonec slibně rozjede a všichni v Sovičce si užijí nejen svérázné taneční vystoupení, ale i nečekanou žádost o ruku, kterou posvětí sám hokejový bůh z Kladna.

Prohlédněte si fotogalerii:

Druhá epizoda, jejímž patronem je Robert Nebřenský alias enolog Luis König, je věnovaná odrůdě Neuburg. Přečtěte si něco také o ní:

Enologo Luis König (Robert Nebřenský) si na dobrá vína potrpí!

VIDEO: Neuburg není Wartburg, ví to i enolog Luis König. Víte to také vy?

reklama

reklama