FOTO: Podívejte se, jak maskéři mění herečku Rusevovou na kníratou babu Sumečkovou!

Herečka Anežka Rusevová je novou tváří druhé řady seriálu Vinaři. Filmoví maskéři tuhle sympatickou holku změnili k nepoznání – má knír a srostlé obočí! V normálním životě by si ji s jedubabou Sumečkovou spojil jen málokdo. Podívejte se na její proměnu!
To je rozdíl!
To je rozdíl!

reklama

Postava, kterou Anežka hraje, se jmenuje Sumečková – je to typická bodrá vesničanka, a především je to nejošklivější ženská z celé vesnice. „Doufám, že není ještě všem dnům konec. Uvidíme, jaký bude mít Sumečková osud a jestli se třeba v průběhu děje nezmění, což by mě asi potěšilo. Práce maskérek je výborná a já jsem se až zalekla, jak jsou šikovné a jak se jim Sumečková povedla. Když jsem zjistila, jak moc je moje postava ošklivá, tak mi z toho ze začátku úplně dobře nebylo :-). Ale ve finále mě tahle postava začala strašně bavit, myslím si, že i diváky bude bavit stejně tak a bude pro ně zajímavá,“ říká ke své roli Anežka Rusevová.

Ze začátku trvalo líčení Anežky, aby se proměnila v Sumečkovou, asi 90 minut. „Nejobtížnější bylo hlavně lepení vousů, než jsme se to naučily. Teď už to dáváme i za půl hodiny,“ dodala Rusevová, podle níž nesmí Sumečková u ničeho chybět, je neohrožená, vtipná a sebevědomá. „Nemá žádná mindrák. Já osobně si myslím, že ona si připadá dokonce i pěkná,“ dodala na adresu své postavy sympatická herečka.

Prohlédněte si fotogalerii:

Mrkněte se i na video "Sumečkové v akci":

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II – Sumečková

Další epizodu Vinařů II sledujte již tuto neděli ve 20.15 na Primě!

 

Waldemar je šmejd

VIDEO: Hrouda z Vinařů II nesmí pít a ví proč. Jenže Waldemar to ví moc dobře taky

 

Kravinec

VIDEO: Víte, jaká je první a druhá typická smrt ve Strdíně?

 

Machr ve vinohradě

VIDEO: Machře, ty seš tak podobnej bráchovi!

 

Bedřich a Barták

Ve Vinařích II bude vykonávat svou praxi léčitel Barták. Jen aby to Bedřich přežil!

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!