Jestli máte fotbalové srdíčko, tak zaplesá u desáté epizody Vinařů. Mrkněte se na ni ONLINE!

Víno, nebo pivo, to je hlavní střet Čechů a Moraváků v seriálu Vinaři. Když se ovšem do toho všeho zamíchá fotbal, vězte, že bude o zábavu postaráno. Pokud jste desátou epizodu nezachytili v neděli v televizi, zpříjemněte si s ní třeba pondělní odpoledne a mrkněte se na ni online!
Barták zasahuje!
Barták zasahuje!

reklama

Kromě velkého česko-moravského mače vás bude bavit i fotbalový šampionát, který si budou strdínští užívat v hospodě U námořníka. Určitě vám připomene nejednu situaci, kterou znáte z vlastního života, když se jedná o muže a fotbal!

Mocnou sílu fotbalu osobně zakusí i Blanka, která v hospodě pomáhá roznášet pivo. Potřebuje si totiž nutně přivydělat na "dýškách" pár korun navíc, ale protože chlapy zajímá jenom fotbal, rozhodne sáhnout až ke krajnímu řešení. Jenže existuje vůbec něco, co předčí zájem mužů o kopanou?

To se dozvíte v 10. epizodě Vinařů:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II (10) - Blanka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!