Jestli vám utekl Memoriál Franty Čutka, mrkněte se na něj ve Vinařích právě teď!

Včerejší Vinaři se zcela netradičně točili kolem sportovního výkonu. Ale protože jsme v seriálu Vinaři, určitě vás nepřekvapí, že tento výkon tak trochu souvisí s konzumací alkoholu. Mrkněte se na devátou epizodu právě teď!
Na memoriál je třeba trénovat
Na memoriál je třeba trénovat

reklama

Severočeský Strdín se připravuje na dvě výroční akce: na utkání strdínského fotbalového mančaftu se Sokolem Hradčice, ale hlavně na Memoriál Franty Čutka, místního rodáka a hotové legendy.  

Franta Čutka byl strdínský rodák a přeborník v konzumaci piva "na ex". Tato místní legenda zvládla vypít půllitr za pouhé dvě sekundy. Nikomu po něm se to ještě nepodařilo, a právě proto se ve Strdíně udržuje každoroční tradice Memoriálu Franty Čutka vedeného na jeho počest. Severočeši jsou samozřejmě v konzumaci piva dostatečně cvičení. Nicméně když se na scéně objeví Franta Vlček, nedá mu to, aby se nevsadil. O co? Že oni, Moraváci, zvládnou půllitr vypít rychleji než Češi. Spoléhá na Machra, ale omyl – Machr to s "nealkem" neumí. Kdyby to tak byla slivovice...

Franta si ale nedá pokoj a se sázením pokračuje dál. Když ho ovšem v pití piva porazí i mladá Klára Hamplová, je jasné, že Moraváky může zachránit jedině dar z nebes.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II (8) - Memoriál Franty Čutka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!