Jiřina má spadeno na Fuksu. Jaké další páry se ve Vinařích I rýsují? Dívejte se online

Buddy a Julie, ti byli jasní skoro od začátku. Teď se ale začíná schylovat k dalším, mnohem nečekanějším spojením. To vše na pozadí tradiční křetického závodu Tour de Burčák. Mrkněte se online na třináctou epizodu!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři I (13) - Tour de Burčák

reklama

Už je to nějaký ten pátek, co se v Křeticích ztratil cimbál, pamatujete? Ve stejné epizodě se z Jiřiny Strakové stala nebožka. A jelikož je Jiřina pořád „pěkná baba“, rozhodla se se svým osudem vdovy zatočit a porozhlíží se v Křeticích po vhodném nápadníkovi. Jenže přiznejme si, není moc z čeho vybírat. Sám nebožtík Straka nakonec Jiřině doporučí Honzu Fuksu. Ale bude o ní on vůbec mít zájem?

Jízda na tandemu bude každopádně ideální příležitostí, jak potenciál vztahu vyzkoušet. To samé si řekli Michal a Petra, kteří tvoří další soutěžní tým. Co se sportu týče, problém by nebyl, ale Petra není zrovna dvakrát zběhlá v konzumaci. Nebude jí pak množství vypitého burčáku činit obtíže?

Prohlédněte si galerii k epizodě:

 

 

Buddy si je jistý, že Petra Michalovi podlehne

VIDEO: Buddy udílí Petře jako starší bratr rady. Bojí se o ni totiž

Michal na Petru netlačí

VIDEO: Hřebec mentoruje Michala, jak zapůsobit na Petru

Paulová a Táborský

VIDEO: Jana Paulová se rozhodla sbalit Miroslava Táborského!

V Křeticích to žije

VIDEO: Seznamte se s Tour de Burčák. Bude to náročné

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!