Klokan na jižní Moravě? Kdo to kdy viděl! Vy to uvidíte online ve Vinařích I

Pozor, změna: pro tentokrát nebude v hlavní roli víno. Holt i Vinaři se občas nesoustředí jen na kvalitní mok. Letošní lovecká sezóna navíc přinese řádnou dávku exotiky. Snad nebudou chtít toho chudáka klokana „sežrat“….
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři I (14) - Lovecká sezóna

reklama

V křetickém lese je pusto prázdno. I po uměle vysazené kanadské zvěři se slehla zem. Očekávaná naháňka zavání naprostým fiaskem, ale jen do momentu než Olin s Bedřichem v lese objeví neznámé zvířecí stopy. Po chvíli společně s Fuksou a Jiřinou rozšifrují, že ono neznámé zvíře bude klokan.

Jakmile se tuto zprávu dozví osazenstvo mysliveckého sdružení, které je hojně zastoupeno i místními vinaři, začne se vše připravovat na jeho lov. O tom ale nechtějí ani slyšel místní zástupkyně něžného pohlaví – přece se nebude vraždit tak krásné, exotické zvíře.

O všem jen do doby, kdy ty „žravější“ z nich dozvědí, že klokaní maso je velmi chutné. I ony začínají poté potajmu doufat, že myslivecký sbor klokana uloví. Vše ovšem nakonec dopadne úplně jinak, než by si kdokoliv představoval…

Prohlédněte si fotogalerii:

 

Křetičtí myslivci

VIDEO: Když se Vinaři navlíknou do mysliveckého, nic dobrého to nevěstí

Heduš chce klokana

VIDEO: Klokan se vraždit nebude. Ale zároveň bude určitě chutný, spekuluje Heduš

 

 

paroháč fuksa

VIDEO: Fuksa je paroháč, Jiřina ho prý podvede!

Střelci

VIDEO: Kdo to schytá při lovu brokem do zadku?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!