Křetice čekají hody a doslova obří nápor lásky, to musíte vidět online ve Vinařích I

Všechno hezké jednou končí, a tak se i první série Vinařů nachýlila ke svému konci. Mrkněte se online na závěrečnou epizodu s názvem Hody. A vězte, že se u ní pobavíte, stejně jako u nové série, na kterou se můžete těšit cobydup.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři I (16) - Hody

reklama

V Křeticích se chystají hody a celou vsí se nese vůně pečených koláčů, pagáčů, škvarkových placek, domácích klobásek a dalších dobrot. Vejslužku mají tento rok na starosti Taušovi, protože stárkou bude jejich neteř Věrka. To ovšem nikdo netušil, že se během svého pobytu v Angliii spravila… o několik desítek kilo!

Nelíbí se to nejen všem křetickým, kteří mají pocit, že budou všem pro smích, ale nejvíc hlavnímu stárkovi Hřebcovi. Právě on má totiž se stárkou tančit. Protože Hedvika vycítí, že jejich Věrku nebere nikdo vážně, rozhodne si nechat si celou výslužku pro sebe, hody ne-hody. A to je jen z prvních problémů, které budou muset křetičtí vyřešit.

Podívejte se do galerie:

 

Zamilovaný Machr

VIDEO: Machr se zamiloval. A rovnou do stárky!

Hřebec se bojí

VIDEO: Hřebec hledá stárku. A dostane při tom trochu na budku

Hřebec s kytkou

VIDEO: Hřebec je sběratel žen. Proto mu ani Věrka nesmí uniknout

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!