Křetičtí budou natáčet propagační klip. A vy se u čtvrté epizody Vinařů I taky pobavíte!

Nápad propagačního videa vzešel samozřejmě z hlavy křetického starosty Olina. To ale ještě netušil, že mu filmový štáb umožní zanechat po sobě generace trvající odkaz. Ale bude vůbec potřeba? Mrkněte se online na čtvrtou epizodu Vinařů s názvem Klip.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři I (4) - Klip

reklama

Videem samozřejmě "žijí" celé Křetice. František Vlček poskytne k natáčení plochy vinic, jeho dcera Julie s Michalem Taušem mají videoklipem provázet. Kateřina by zase chtěla, aby se natáčelo i ve vinařství jejího otce Bedřicha Pavlíčka.

Jenže excentrický režisér si všechno představuje tak trošku po svém – za klasického Moraváka stanoví Pražáka "jak poleno" Buddyho. Michal, který pracuje ve vinařství, je pro něj málo moravský a hlavně tak nějak málo autentický při viničních pracích. A ze všech ostatních v Křeticích má hlava štábu tak akorát srandu.

Olin je navíc přesvědčen, že umírá na smrtelnou nemoc, takže natáčení klipu získá až tragikomický nádech. Jak jen tohle dopadne...

Prohlédněte si fotogalerii:

 

 

Zadaří se Buddymu konečně?

VIDEO: Sbalí Buddy konečně Julii?

Olin jako hvězda natáčení

VIDEO: Olin chce zanechat odkaz. Podívejte se na něj už teď!

Olin zašel dokonce k lékaři!

VIDEO: Olin umírá na smrtelnou tropickou nemoc. Zbývá mu měsíc!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!