O úplňku se loučení se svobodou nedoporučuje. Své o tom ví Vinaři (a pivaři)

Hřéba se žení, už je to tak. A i když spolu zpočátku soupěřili, cítí nyní Láďa Karas velkou sounáležitost. Rozhodne se tedy svého parťáka „v lovu“ žen pozvat na velkou rozlučku se svobodou. Ta se ale poněkud zvrtne… Sledujte v neděli ve 20:15 na Primě další epizodu Vinařů s názvem Úplněk.
Vinaři II (15) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Láďa Karas se ve svém stylu, jak lovit ženy, stále zdokonaluje. Zároveň ale pochopil, že je také třeba mít kde hlavu složit. Uzavřel proto dohodu s Máňou Sumečkovou. On bude obhospodařovat její zahradu a dům (a občas taky ji), ona mu bude vyvářet a normálně se o něj starat.

Ale Máňa už má zahýbání tak akorát dost, a hlavně má taky svou hrdost! Navíc, Láďa si nemůže moc vyskakovat, protože nemá, kam jinam by šel. A protože si i tak dost vyskakuje, má smůlu – nemůže jít o úplňku tak jako každý měsíc „lejt piva“ do hospody. Když nebyl schopný opravit satelit a vyhnat krtka, má zaracha, kámoši-nekámoši. To to ten strdínský hřebec dopadl, co?

Když už jsme u Hřebce, ten se bude ženit, marná snaha! A jelikož je (nebo alespoň býval) taky pěkný proutník a Monika Waldemarová ho stejně ulovila do chomoutu, pojme Sumečková šílený nápad, že by si i ji Karas mohl vzít. Jenže jak k tomu mustanga dotlačit? Stačí malá lest…

To se ale nebude ani trochu líbit Kláře, která si začíná všímat, že se to všechno ve Strdíně tak nějak páruje. A ona je sama jak ten kůl v plotě… Houstnout to začíná i mezi Jarunou a Zdeňkem Bartákovými. Jejich špásování na finančním polštáři má totiž nečekané následky!

Dívejte se v neděli ve 20:15 na Primě na Vinaře!

 

Vinaři II ep 15 - Obrázek 3

VIDEO: Hřéba se přece musí rozloučit se svobodou, tvrdí Karas

Vinaři II ep 15 - Obrázek 2

VIDEO: Jaruna je v tom!

Vinaři II ep 15 - Obrázek 1

VIDEO: Z Ládi Karase je normální podpantoflák

Václav Postránecký alias Bedřich Pavlíček

SOUTĚŽ: Vyhrajte s Vinaři II karton Chardonnay

Reklama
Reklama