Pavel Nečas alias policajt Patrik Tauš se vrací s Vinaři II. Co se u jeho postavy změnilo?

Patrik Tauš není v koemdiálním seriálu Vinaři žádným nováčkem. Coby nebojácný křetický policista se v první sérii seriálu pouštěl do boje s kriminálními živly, ale zároveň se nechal sekýrovat svojí milovanou manželkou Hedvikou.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Patrik Tauš

reklama

Sekýrování od manželky zůstane v druhé sérii zachováno, nicméně s kariérou policisty má Patrik útlum. Jeho činorodá žena totiž odmítla mateřskou dovolenou, a tak se jí musel ujmout Patrik.

Druhou řadu Vinařů tedy stráví s nemluvnětem Páťou v náručí, případně v kočárku, v roli otce. Herec Pavel Nečas, který Patrika hraje, si otcovskou roli nazkoušel nedávno v reálném životě na synovi Jonášovi, kterému jsou momentálně tři roky. Jak na svá první otcovská léta Pavel Nečas vzpomíná? I to se dozvíte v našem rozhovoru.

Jak se Patrikovi povede s malou dcerkou na čistě pánské jízdě do severních Čech? To uvidíte již tuto neděli v první epizodě seriálu Vinaři II, ve 20:15 na Primě.

 

Johana Freywaldová hraje Gábinu Karasovou

Podívejte se na rozhovor s Johanou Freywaldovou ze seriálu Vinaři II

Setkání Machra s Hroudou

VIDEO: Víš, že je v pivu alkohol? No jasně, a děti noší čáp...

Ach ti Bartákovi

VIDEO: Taky vás tak štve, jak končí Vrchní, prchni? To si budete rozumět s Bartákovými

Tomica s Vlčkem

VIDEO: Jak nalákat lidi do církve? Trocha násilí neuškodí. To dobře ví Franta Vlček

Sumečková

VIDEO: Setkání s touhle sympaťačkou by jednomu zkazilo den

reklama

reklama