PODÍVEJTE SE, jak se Kladeňáci ztřískají na jižní Moravě u Vinařů!

V druhé epizodě seriálu Vinaři se na malebnou jižní Moravu chystá banda Kladeňáků. O tom, že to nebude jen tak, se můžete přesvědčit již ve čtvrtek na Primě ve 20.15! Přijedou totiž nejen Kladeňáci, ale také Kladeňačky!
Kdepak, to byla jízda!
Kdepak, to byla jízda!

reklama

Vinárna Sovička očekává každoroční nájezd fanoušků kladenského hokeje. Stejně jako v minulosti se vše patřičně připraví tak, aby došlo k minimálním ztrátám na majetku, a přesto bylo o zábavu dobře postaráno.

Podívejte se na video ze seriálu Vinaři:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kladeňáci na Moravě

Místní děvčata mají obrovskou radost, že přijede konečně parta pořádných chlapů, a vinař František Vlček už počítá zisky. Nikdo ale ještě netuší, že na dobré moravské víno dostaly chuť i manželky Kladeňáků.. Tady se rýsuje velký problém. Kladeňačky jsou totiž ještě o něco divočejší než jejich pánské polovičky!

Navíc to nebudou jenom Kladeňáci, kteří se předvedou v plné kráse. Třeba Buddy bude mít na krku kvůli prohrané sázce striptýz! Vinárna Sovička nakonec zažije nejen odvážné taneční vystoupení i překvapivou žádost o ruku, posvěcenou samotným hokejovým bohem z Kladna!

Seriál Vinaři sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě, nebo se na ně podívejte online!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!