První velký případ pro policistu Patrika Tauše uvidíte online v desáté epizodě Vinařů I

Epizoda cimbál se bude celá točit kolem zmizení legendárního hudebního nástroje a smrti místního cimbálisty, který ovšem nebyl žádné neviňátko. Policajt Patrik Tauš tak konečně dostane šanci řešit svůj první skutečně kriminální případ. Ale bude to nakonec on, kdo záhadu vyřeší?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři I (10) - Cimbál

reklama

Křetický cimbálista a velký karbaník Straka zemřel. A spolu s jeho životem zmizel i legendární hudební nástroj. Pro policistu Patrika Tauše je to konečně šance na velké vyšetřování. Zdá se totiž, že spolu obě události souvisí. Stopy vedou do Mušova, líhně karbanu, ale prokázat se nedaří nic.

To až cílevědomé Stázi se nakonec podaří rozjet akci za účelem navrácení cimbálu do Křetic. A akce to bude minimálně stejně složitá jako povinnosti faráře Tomici vymyslet o Strakovi smuteční řeč. Cimbálistu totiž nikdo neměl rád a všem se vlastně jeho smrtí tak trošku ulevilo. Pohřeb se nicméně blíží, takže bude muset Tomica chtíc nechtíc vymyslet….

Prohlédněte si galerii k epizodě:

 

Julie s Buddy u lomu

VIDEO: Julie z Vinařů prostě miluje víno! A taky Buddyho!

Karbaník Straka

VIDEO: Karbaníka ve Vinařích trefí šlak!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!