Tady v Čechách se tak pěkně buzeruje. Jen tak, pro radost, tvrdí Tauš v seriálu Vinaři.

Kdepak, Patrikovi Taušovi z té mateřské dovolené trochu „kape na maják". I když už svůj policajtský odznak nenosí, rozhodne se vzít zákon ve Strdíně do svých rukou. Seriál Vinaři sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.
Buzeruju pro radost
Buzeruju pro radost

reklama

Protože v těch Čechách, kdepak, tam se to buzeruje. Na rozdíl od jižní Moravy.

Jen ta Hedvika z toho nemá moc velkou radost, ještě když Patrik vyráží na své nápravné výpravy společně s kočárkem s malou Páťou. Ale kdo ví, třeba na svých toulkách opravdu Patrik narazí na skutečný případ pro kriminalistu!

Podívejte se na video ze seriálu Vinaři:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II - Buzeruju pro radost

Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě na další epizodu vašeho oblíbeného seriálu Vinaři.

 

V hospodě je chlapům nejlíp

Čtvrtá epizoda Vinařů dnes na Primě. Hřéba a Karas uzavřou příměří!

Karas a Hřebec mají příměří

VIDEO: Hřéba a Karas uzavírají příměří!

Klára Hamplová občas na matku nadává

VIDEO: Nad Hamplovou v hospodě chlapi slintají. A Kláru to pěkně štve

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!