Utekli vám Vinaři? Pobavte se s nimi ONLINE třeba právě teď

Druhá série seriálu Vinaři se chýlí pomalu, ale jistě do finále. V neděli jsme na Primě vysílali čtrnáctou epizodu s názvem Loupež. Stalo se toho ale v ní mnohem víc!
Tak chce ta Gábina Chrudoše, nebo ne?
Tak chce ta Gábina Chrudoše, nebo ne?

reklama

Ve Strdíně začala sklizeň. Jde do tuhého, právě teď se bude rozhodovat, zda sázku o starý Hamplův vinohrad vyhraje Waldemar nebo Franta Vlček. Makat se musí na plné obrátky!

Gábina, té se zase moc makat na plné obrátky nechce a pohlíží se proto po movitém partnerovi. Z neznámých důvodů jí padl do oka starosta Chrudoš, a ona teď dělá vše možné a nemožné, aby ho získala.

Dost možná jí ale někdo otevře oči - adeptů by bylo více: její bratr Láďa, který nechce kazit "krásný genofond", Chrudošův syn Jožin, který by blondýnku chtěl pro sebe, nebo třeba Klára, která zkrátka jen nechápe, jak by Chrudoše mohla nějaká žena vůbec chtít!

Podívejte se na 14. epizodu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II (14) - Loupež

reklama

reklama