V pátečních Vinařích se chystá svatba. A vdávat se bude Jana Hamplová

Akorát o tom chuděra ještě sama neví. Jak to? Její bývalý partner Pepek se totiž vrátil pro svoji rockovou princeznu. A vznikne z toho hodně zapeklitá situace!
Vinaři II - Vezmeš si mě?

Svého bývalého partnera, námořníka Pepka, používala Jana Hamplová jako páku na všechny nenechavce ze Strdína. Vybásnila o něm všem, že je to hromotluk bez kouska slitování a zničí každého, kdo se jí jen dotkne. Jenže její výmluvy vzaly za své, protože legendární Pepek se najednou zničehožnic ve Strdíně objeví.

A nechce nic mímň, než si svoji milovanou Janu vzít za ženu. Ta je ale z jeho nabídky více než zaskočená. S podobným individuem, ač je otcem Kláry, rozhodně nechce mít nic společného, a navíc její srdce začalo tepat pro někoho úplně jiného.

Jak to ale vše udělat? Pepek si nedá říct a začne ihned zařizovat svatbu, aniž by se s budoucí nevěstou vůbec domlouval. Pepek prostě dobrý dojem ve Strdíně moc neudělá. Navíc s sebou ještě přitáhne něco, co hodně negativně postihne všechny obyvatele Strdína. Nejvíc však Monču Waldemarovou...

 

Vinaři II (7) - upoutávka
Vinaři II (7) - upoutávka
Klára a Jana

VIDEO: Jak se holky baví o chlapech? Napřímo!

 

Ládík se bojí

VIDEO: Láďa Karas má průšvih!

Námořní je zpět

VIDEO: Legendární námořník ze Strdína je zpátky!

Moník a Walda

VIDEO: Moníkovi už zase nikdo nerozumí. Ani vlastní manžel

Hamplová s Tomicou

VIDEO: Hamplová to dá dohromady s farářem Tomicou!

 

Dívejte se v neděli ve 20.15 na Primě na sedmou epizodu Vinařů!

reklama