Ve Vinařích se rýsují nové páry. Dívejte se na tu romantiku ve čtvrtek!

Buddy a Julie, ti byli jasní skoro od začátku. Teď se ale začíná schylovat k dalším, mnohem nečekanějším spojením. To vše na pozadí tradiční křetického závodu Tour de burčák. Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě na další reprízu epizody seriálu Vinaři.
Na Fuksu má Jiřina spadeno
Na Fuksu má Jiřina spadeno

reklama

Už je to nějaký ten pátek, co se v Křeticích ztratil cimbál, pamatujete? Ve stejné epizodě se z Jiřiny Strakové stala vdova. A jelikož je Jiřina pořád „pěkná baba“, rozhodla se se svým osudem vdovy zatočit a porozhlíží se v Křeticích po vhodném nápadníkovi. Jenže přiznejme si, není moc z čeho vybírat. Sám nebožtík Straka nakonec Jiřině doporučí Honzu Fuksu. Ale bude o ni on vůbec mít zájem?

Jiřina a Fuksa
Jiřina a Fuksa

Jízda na tandemu bude každopádně ideální příležitostí, jak potenciál vztahu vyzkoušet. To samé si řekli Michal a Petra, kteří tvoří další soutěžní tým. Co se sportu týče, problém by nebyl, ale Petra není zrovna dvakrát zběhlá v konzumaci. Nebude jí pak množství vypitého burčáku činit obtíže?

Sledujte sestřih ze seriálu Vinaři už teď:

Styl Panter podle Hřebce
Styl Panter podle Hřebce

Nechte se nalákat ještě upoutávkou čtvrteční epizody:

Kdo nakonec dojede první a kdo bude mít sakra problém dorazit „v celku“? Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě na reprízu třinácté epizody seriálu Vinaři s názvem Tour de burčák.

reklama

reklama