Ve Vinařích začíná lovecká sezona. A vy se u toho budete v pondělí bavit!

Pozor, změna: pro tentokrát nebude v hlavní roli víno, ale lov. Holt i Vinaři se občas nesoustředí jen na kvalitní mok, ale na něco dobrého do žaludku. Letošní lovecká sezona navíc přinese řádnou dávku exotiky. Dívejte se ve pondělí na Primě od 20.45 na Vinaře a uvidíte sami.
Vinaři (14) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V křetickém lese je pusto prázdno. I po uměle vysazené kanadské zvěři se slehla zem. Očekávaná naháňka zavání naprostým fiaskem, ale jen do momentu, než Olin s Bedřichem v lese objeví neznámé zvířecí stopy. Po chvíli společně s Fuksou a Jiřinou rozšifrují, že ono neznámé zvíře bude klokan.

Jakmile se tuto zprávu dozví osazenstvo mysliveckého sdružení, které je hojně zastoupeno i místními vinaři, začne se vše připravovat na jeho lov. O tom ale nechtějí ani slyšel místní zástupkyně něžného pohlaví – přece se nebude vraždit tak krásné exotické zvíře.

O všem jen do doby, kdy se ty „žravější“ z nich dozvědí, že klokaní maso je velmi chutné. I ony začínají poté potajmu doufat, že myslivecký sbor klokana uloví. Vše ovšem nakonec dopadne úplně jinak, než by si kdokoliv představoval…

Dívejte se v pondělí ve  20.45 na epizodu s názvem Lovecká sezona.

Reklama
Reklama