VIDEO: Bedřich Pavlíček se vrací do Vinařů. Tentokrát ovšem vyráží do Čech

V nové řadě seriálu Vinaři se můžete těšit na nové postavy, ale i na stálice, které znáte z první řady, z jihomoravských Křetic. Jedním z nich je i tradiční vinař Bedřich Pavlíček.
Bedřich je na vinici jako doma
Bedřich je na vinici jako doma

reklama

Pro Bedřicha je největší radost, když se může hrabat ve vinohradě ve své milované révě vinné. Jenže jak jistě pozorný divák, který první sérii sledoval, tohle extrémní fyzické vypětí (ve spojení s mírně cholerickou povahou) se mu vymstilo zhroucením.

Manželka Stázi se tak postarala o to, aby měl Bedřich svůj klid. O vinohrad a chod vinařství se stará dcera Kateřina, ostatní nutné záležitosti obstará sama Stázi. Jenže tohle nic nedělání Bedřichovi zrovna nesvědčí.

Když tedy vyrazí s farářem Tomicou, Frantou Vlčkem, Patrikem Taušem, Hřebcem a Machrem do severočeského Strdína na výlet a objeví v tomto kraji vinohrady, je ve svém živlu! 

Podívejte se:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II – Bedřich Pavlíček

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!