VIDEO: Buddy prostě patří do Vlčkovic rodiny. Anebo ne?

Franta Vlček se sice moc netvářil na to, že jeho dcera Julie chodí s Buddym. Tedy zpočátku vlastně jo, to když si myslel, že je Julie těhotná. Když se ale uklidnil a zjistil, že není, najednou mu došla celá ta hrůza – jeho dcera randí s nemakačenkem a ještě k tomu z Prahy! Na další epizodu seriálu Vinaři se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.
Vlček se rozhodl přijmout Buddyho do rodiny
Vlček se rozhodl přijmout Buddyho do rodiny

reklama

Nakonec se ale rozhodl dát mu šanci a pozvat ho na večeři do svého vinařství, aby si mohli pokecat, jak se říká, chlap s chlapem. Což se nakonec povedlo, i když asi trošku jinak, než by si Julie představovala.

Sledujte video ze seriálu Vinaři:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři I - Buddy a Vlček

Jak na vás Buddy působí? Taky máte pocit, že se už začíná chovat docela normálně a začíná mu docházet, že to na té jižní Moravě možná nebude tak hrozné. No považte, dokonce se začal zajímat i o výrobu vína!

Jestli nevěříte, dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě na další epizodu Vinařů!

reklama

reklama