VIDEO: Hrouda z Vinařů II nesmí pít a ví proč. Jenže Waldemar to ví moc dobře taky

Že Hrouda nesmí pít alkohol, protože po něm vyvádí jako zvíře, jelikož si uvědomí, že je na světě úplně sám, to ví ve Strdíně každý. A každý se snaží, aby se Hrouda tohohle stavu vyvaroval. I když ne tak úplně každý...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II - Waldemar je svině

reklama

Jakkoliv Machr tvrdí, že pivo není alkohol, Hrouda nesmí pozřít ani zlatavý mok, natožpak "ohnivou vodu". Všichni vědí, že to, co bude následovat, nebude pěkné pro Hroudu ani pro Strdín. 

Jediný velkovinař Waldemar se rozhodne jít přes mrtvoly. Vsadil se s Vlčkem o bývalý Hamplův vinohrad, a aby sázku vyhrál, nevadí mu přeplácet všechny dělníky ani využít opravdu nekalých praktik. Jako třeba naprosto vyřadit Hroudu z normálního života podlou lží.

Jak to s Hroudou nakonec dopadne? Zvládne se postavit své samotě, nebo se bude dál utápět v lihu? Sledujte další epizodu Vinařů II, v neděli ve 20.15 na Primě!

 

Kravinec

VIDEO: Víte, jaká je první a druhá typická smrt ve Strdíně?

2015_05_23_Vinari_TMA_1913

VIDEO: Dárek od Bartákových? Tak v tom bude určitě nějaký háček

Machr ve vinohradě

VIDEO: Machře, ty seš tak podobnej bráchovi!

Bedřich a Barták

Ve Vinařích II bude vykonávat svou praxi léčitel Barták. Jen aby to Bedřich přežil!

Křetičtí ve Strdíně

Nestihli jste první epizodu seriálu Vinaři II? Najdete ji na Prima PLAY

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!