VIDEO: Natáčení druhé řady Vinařů odstartovalo. Byli jsme u toho

První klapka pokračování příběhů moravských Vinařů padla včera v Severočeském kraji. V nové řadě se do Čech přesunulo nejen natáčení, ale i děj seriálu. Diváci se tak mohou těšit na rozmanitější prostředí, ještě více humoru a řadu nových postav.
Generální ředitel TV Prima Marek Singer v obklopení herců seriálu Vinaři
Generální ředitel TV Prima Marek Singer v obklopení herců seriálu Vinaři

reklama

Dějová linka seriálu v nových dílech zavála moravskou vinařskou výpravu v čele s farářem Tomicou (Pavel Liška) do Čech. Diváci se však nemusí obávat, že by přišli o své oblíbené herce z první řady, v seriálu se i nadále budou objevovat hlavní hvězdy jako Václav Postránecký (vinař Bedřich Pavlíček), Hynek Čermák (vinař František Vlček), Tomáš Matonoha (svůdce žen Hřebec), Lukáš Langmajer (porybný a obecní alkoholik Machr) nebo Lucie Benešová a Pavel Nečas (manželé Taušovi).

„První řada Vinařů měla u diváků velký úspěch, i já osobně jsem patřil k pravidelným divákům, a proto jsem rád, že jsme se dohodli na jejich pokračování,“ řekl u příležitosti první klapky Marek Singer, generální ředitel TV Prima.

Podívejte se na reportáž z první klapky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři - první klapka

„Strašně jsem se na natáčení a na tu partu lidí těšil a hlavně si myslím, že scénář udělal další krok k tomu, aby nová série byla ještě lepší,“ navnadil diváky Lukáš Langmajer. „I já se velmi těším na tuto novou sérii, protože ona bude opravdu jiná. My Moraváci z Křetic se v nové řadě přesuneme do Čech, čímž vznikne spousta zábavných momentů,“ doplňuje Václav Postránecký.

Pavel Nečas, Hynek Čermák, Roman Mrázek a Marek Singer
Pavel Nečas, Hynek Čermák, Roman Mrázek a Marek Singer

Pokračování oblíbeného seriálu Vinaři uvidí diváci televize Prima už v podzimní sezoně.

Lukáš Langmajer, Hynek Čermák, Marek Singer a Pavel Nečas
Lukáš Langmajer, Hynek Čermák, Marek Singer a Pavel Nečas

reklama

reklama