Vinaři: Chybějící sex a přírodní nerovnováha

Kdepak, když Hřebec nemá svůj pravidelný příděl sexu, nic se nedaří. A pozor, tohle neštěstí se nevztahuje jenom na Hřebce, ale i na všechny ostatní! Jak se to nakonec vyřeší, to se dozvíte v pátek ve 20.15 v další epizodě Vinařů s názvem Terapie.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II (6) - Terapie

reklama

Sázka Vlčka a Waldemara je plném proudu, stejně jako by měly být práce na vinici. Jenže Waldemarův "tým" pracantů poněkud zahálí a práce stojí.

Vypadá to, že Moravácí zahálejí taky, ale kdepak, za ně na vinohradu maká Hrouda, který zastane práce za tři. Pracovat ovšem dokáže jedině, pokud má po svém boku Machra, který mu tolik připomíná mrtvého bratra.

Právě Machra se rozhodne Waldemar využít ve svůj prospěch. Obdaruje ho motorkou a Machr v tu ránu zapomene jak na vinohrad, tak na starého kamaráda. Smutný Hrouda sáhne ze zoufalství k láhvi alkoholu a neštěstí je dokonáno. Františkův náskok v sázce se na pováženou snižuje...

Podle Hřebce ale za všechno může to, že už dlouho neměl sex. Příroda je zkrátka v nerovnováze. Jenže na koho cílit své vábicí taktiky, když všechny strdínské ženy milují Láďu Karase?

Jedna žena se ale i pro Hřebce nakonec najde! Dívejte se v pátek ve 20.15 na Primě!

Machr s Hroudou v kostele

VIDEO: Machr a Hrouda spolu končí

Monča si dala prášek

VIDEO: Alkohol na prášky, to je pohodička!

Moník a Hřéba

VIDEO: Hřéba si konečně vrzne!

Moník není blázen

VIDEO: Takže já jsem podle tebe blázen, jo?

Václav Postránecký alias Bedřich Pavlíček

SOUTĚŽ: Vyhrajte s Vinaři II karton Sauvignonu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!