Vinaři II - 11. epizoda: Policejní dorost

Jedenáctá epizoda seriálu Vinaři II s názvem Policejní dorost.
Walda chce vidět krev
Walda chce vidět krev

reklama

Dalo se čekat, že vztah Moniky Waldemarové a Hřebce jednoho dne vyplave na povrch. Ale že se to stane zrovna takhle... A bude to mít takové důsledky... To byste nečekali.

Malá Páťa, dcera policisty Patrika Tauše, je takový malý ďáblík. Když nebrečí (a nedrží všechny na faře vzhůru) kvůli prdíkům, rostou jí zoubky. A řve samozřejme ve dne v noci jako na lesi. Zoufalý Patrik ovšem přijde na způsob, jak Páťu uklidnit a uspat. Jakkoliv se to zdá nemožná, cestou k vytouženými chvílím bez breku je "hudba", nebo spíš rámus, strdínské metalové skupiny Trakthor.

Aby se Patrik dostal k nejnovějším materiálům skupiny, skamarádí se se "zvukařem" Vencou. A ačkoliv je Venca pěkný podvodník a zlodějíček, Patrikovi se podaří probudit v něm zájem o to, stát se strážcem spravedlnosti a ochráncem zákona. Ano, policistou!

Jenže právě tohle odhodlání Venci a Patrika bojovat za právo a spravedlnost nakonec nepřímo způsobí, že se Waldemar dozví o poměru své ženy a Hřebce. Což nebude pro nikoho zúčastněného nijak příjemné. Na to vemte jed!

Hřéba nechápe

VIDEO: Hřéba má utrum, Monika si ho pěkně omotala kolem prstu

Mafián Walda

VIDEO: Když Walda přijde na nevěru své ženy, Hřebec to má spočítáné

Venca má budoucnost!

VIDEO: Venca chce být policajt. Ale máma mu to fakt neschvaluje!

Hřéba je úchyl

VIDEO: Hřéba je úchyl

reklama

reklama