Vinaři II: Když se vsadí dva vinaři o vinohrad, je na výlet do Čech zaděláno! Dívejte se každý pátek

Padre Tomica vyráží do svého nového působiště Strdína, kde bude kázat víru. Jak se ovšem ukáže, o jeho víru ani o jeho moravské přátele v severních Čechách nikdo moc nestojí. Nakonec tu ale bude možná jiný důvod zůstat!
Vinaři II - Sázka Vlčka a Waldemara

reklama

Tomicu do Čech doprovází i početná křetická družina. Přece si nemohou nechat ujít čistě pánskou jízdu. Tedy, vlastně ne až tak úplně pánskou, Patrik Tauš, toho času na mateřské dovolené, má s sebou ještě svoji malou dcerku Páťu. Ta ovšem až na občasný bobek a brek do pánské party vcelku zapadá, takže nic nebrání tomu si výletu užít. Ještě, když moravští milovníci vína objeví v Čechách plodící vinohrady, je idylka dokonalá!

Dobrá nálada je ovšem přejde hned, jak se dostanou do Strdína. Tady totiž nejsou ani v nejmenším přátelsky přivítání, ba naopak. O nového faráře nikdo nestojí, z jejich přízvuku si dělají místní legraci a místo na mši se všichni v neděli chystají na závody traktorů. Kdepak idylka, tohle je dokonalá deziluze.

Ovšem ne všichni strdínští budou k nově příchozím chovat negativní city. Hospodská Hamplová, zosobnění snu každého muže, ať už pivař nebo vinař, najde zalíbení v novém farářovi, porybný Machr si zase najde spřízněnou duši. A konec konců, Franta Vlček najde konečně někoho, komu může dokázat, že je ten nejlepší vinař. Jen jestli ho jeho arogance a sebevědomí nakonec nebudou stát nervy (a spoustu peněz)…

První epizodu seriálu Vinaři II s názvem Výlet si nenechte ujít v pátek ve 20:15 na Primě!

 

Bez názvu

VIDEO: Hřebec se snaží ukořistit grandslam. Ale nebude to mít jednoduché

Režisér Martin Kopp

VIDEO: Podívejte se na rozhovor s režisérem Vinařů II Martinem Koppem

Sumečková

VIDEO: Setkání s touhle sympaťačkou by jednomu zkazilo den

 

 

Ach ti Bartákovi

VIDEO: Taky vás tak štve, jak končí Vrchní, prchni? To si budete rozumět s Bartákovými

Bez názvu

VIDEO: Když se sejdou dva velkovinaři, nemůže z toho vzejít nic dobrého

Tomica s Vlčkem

VIDEO: Jak nalákat lidi do církve? Trocha násilí neuškodí. To dobře ví Franta Vlček

Setkání Machra s Hroudou

VIDEO: Víš, že je v pivu alkohol? No jasně, a děti noší čáp...

reklama

reklama