Vinaři II: Když se vsadí dva vinaři o vinohrad, je na výlet do Čech zaděláno! Dívejte se každý pátek

Padre Tomica vyráží do svého nového působiště Strdína, kde bude kázat víru. Jak se ovšem ukáže, o jeho víru ani o jeho moravské přátele v severních Čechách nikdo moc nestojí. Nakonec tu ale bude možná jiný důvod zůstat!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II - Sázka Vlčka a Waldemara

reklama

Tomicu do Čech doprovází i početná křetická družina. Přece si nemohou nechat ujít čistě pánskou jízdu. Tedy, vlastně ne až tak úplně pánskou, Patrik Tauš, toho času na mateřské dovolené, má s sebou ještě svoji malou dcerku Páťu. Ta ovšem až na občasný bobek a brek do pánské party vcelku zapadá, takže nic nebrání tomu si výletu užít. Ještě, když moravští milovníci vína objeví v Čechách plodící vinohrady, je idylka dokonalá!

Dobrá nálada je ovšem přejde hned, jak se dostanou do Strdína. Tady totiž nejsou ani v nejmenším přátelsky přivítání, ba naopak. O nového faráře nikdo nestojí, z jejich přízvuku si dělají místní legraci a místo na mši se všichni v neděli chystají na závody traktorů. Kdepak idylka, tohle je dokonalá deziluze.

Ovšem ne všichni strdínští budou k nově příchozím chovat negativní city. Hospodská Hamplová, zosobnění snu každého muže, ať už pivař nebo vinař, najde zalíbení v novém farářovi, porybný Machr si zase najde spřízněnou duši. A konec konců, Franta Vlček najde konečně někoho, komu může dokázat, že je ten nejlepší vinař. Jen jestli ho jeho arogance a sebevědomí nakonec nebudou stát nervy (a spoustu peněz)…

První epizodu seriálu Vinaři II s názvem Výlet si nenechte ujít v pátek ve 20:15 na Primě!

 

Bez názvu

VIDEO: Hřebec se snaží ukořistit grandslam. Ale nebude to mít jednoduché

Režisér Martin Kopp

VIDEO: Podívejte se na rozhovor s režisérem Vinařů II Martinem Koppem

Sumečková

VIDEO: Setkání s touhle sympaťačkou by jednomu zkazilo den

 

 

Ach ti Bartákovi

VIDEO: Taky vás tak štve, jak končí Vrchní, prchni? To si budete rozumět s Bartákovými

Bez názvu

VIDEO: Když se sejdou dva velkovinaři, nemůže z toho vzejít nic dobrého

Tomica s Vlčkem

VIDEO: Jak nalákat lidi do církve? Trocha násilí neuškodí. To dobře ví Franta Vlček

Setkání Machra s Hroudou

VIDEO: Víš, že je v pivu alkohol? No jasně, a děti noší čáp...

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!