Vinaři jdou do finále: Sexy hasiči, nervydrásající zápas, a dokonce ženská bitka!

Patnáctá epizoda Vinařů vtrhne ve středu ve 20.15 na vaše obrazovky. A vstup to bude vskutku triumfální. Hlavním tématem, které budou všichni řešit, budou totiž regionální hasičské hry. A protože hlavními aktéry budou dva nesmiřitelné týmy Křetic a Mušova, je jasné, že se bude na co koukat.
Vinaři (15) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V bzeneckém sklípku se chystá losovačka dalšího ročníku regionálních hasičských her. V napjaté atmosféře je slyšet pouze modlící se padre Tomica, který něco nesrozumitelně opakuje pořád do kola. Z osudí se vytahuje první soutěžící – Křetice. Padre Tomica i ostatní netrpělivě vyčkávají, kdo se stane jejich letošním soupeřem. Usmívající se Julie Vlčková vytahuje z osudí další balonek.

Rozbaluje lístek, na kterém stojí Mušov. Farář Tomica zbledl a pokřižoval se. Mušovákům se zalily oči krví a pomalu si začínají brousit zuby na skalp všech křetičáků. Patrik Tauš žádá posily z ředitelství. Osudný den se přiblížil. Dobude Mušov křetickou pevnost?

Pavlíčkovi ale řeší mnohem důležitější problém než hasičské hry. Sám Bedřich už na provoz celého vinařství nestačí a společně se stresem, který na něho dopadá v souvislosti s hrami, se zhroutí. Zatím sice nejde o infarkt, ale je evidentní, že i ten může přijít mnohem dřív, než by kdokoliv čekal. Jenže když mu Luža zakáže nejen účast na hrách, ale i práci ve vinohradě a ve sklípku, Bedřich se pekelně naštve. Jenže jak nastálou situaci vyřešit?

Kdybychom vám to prozradili, stejně nám nebudete věřit, takže se hezký dívejte ve středu od 20.15 na další epizodu Vinařů s názvem Derby!

Reklama
Reklama