Vinaři plni napětí: Na Moniku a Hřebce praskne jejich poměr. A Waldemar chce pomstu!

Dalo se čekat, že vztah Moniky Waldemarové a Hřebce jednoho dne vyplave na povrch. Ale že se to stane zrovna takhle... A bude to mít takové důsledky... To byste nečekali. Dívejte se v neděli od 20:15 na další epizodu Vinařů, abyste se dozvěděli, kdo tuhle polízanici vlastně způsobí!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II (11) - upoutávka

reklama

Malá Páťa, dcera policisty Patrika Tauše, je takový malý ďáblík. Když nebrečí (a nedrží všechny na faře vzhůru) kvůli prdíkům, rostou jí zoubky. A řve samozřejme ve dne v noci jako na lesi. Zoufalý Patrik ovšem přijde na způsob, jak Páťu uklidnit a uspat. Jakkoliv se to zdá nemožná, cestou k vytouženými chvílím bez breku je "hudba", nebo spíš rámus, strdínské metalové skupiny Trakthor.

Aby se Patrik dostal k nejnovějším materiálům skupiny, skamarádí se se "zvukařem" Vencou. A ačkoliv je Venca pěkný podvodník a zlodějíček, Patrikovi se podaří probudit v něm zájem o to, stát se strážcem spravedlnosti a ochráncem zákona. Ano, policistou!

Jenže právě tohle odhodlání Venci a Patrika bojovat za právo a spravedlnost nakonec nepřímo způsobí, že se Waldemar dozví o poměru své ženy a Hřebce. Což nebude pro nikoho zúčastněného nijak příjemné. Na to vemte jed! 

Nezapomeňte se v neděli ve 20:15 dívat na epizodu Policejní dorost, která vám prozradí, jak tahle patová situace nakonec dopadne!

 

Mafián Walda

VIDEO: Když Walda přijde na nevěru své ženy, Hřebec to má spočítáné

Hřéba je úchyl

VIDEO: Hřéba je úchyl

Venca má budoucnost!

VIDEO: Venca chce být policajt. Ale máma mu to fakt neschvaluje!

reklama

reklama