Vinaři plni napětí: Na Moniku a Hřebce praskne jejich poměr. A Waldemar chce pomstu!

Dalo se čekat, že vztah Moniky Waldemarové a Hřebce jednoho dne vyplave na povrch. Ale že se to stane zrovna takhle... A bude to mít takové důsledky... To byste nečekali. Dívejte se v neděli od 20:15 na další epizodu Vinařů, abyste se dozvěděli, kdo tuhle polízanici vlastně způsobí!
Vinaři II (11) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Malá Páťa, dcera policisty Patrika Tauše, je takový malý ďáblík. Když nebrečí (a nedrží všechny na faře vzhůru) kvůli prdíkům, rostou jí zoubky. A řve samozřejme ve dne v noci jako na lesi. Zoufalý Patrik ovšem přijde na způsob, jak Páťu uklidnit a uspat. Jakkoliv se to zdá nemožná, cestou k vytouženými chvílím bez breku je "hudba", nebo spíš rámus, strdínské metalové skupiny Trakthor.

Aby se Patrik dostal k nejnovějším materiálům skupiny, skamarádí se se "zvukařem" Vencou. A ačkoliv je Venca pěkný podvodník a zlodějíček, Patrikovi se podaří probudit v něm zájem o to, stát se strážcem spravedlnosti a ochráncem zákona. Ano, policistou!

Jenže právě tohle odhodlání Venci a Patrika bojovat za právo a spravedlnost nakonec nepřímo způsobí, že se Waldemar dozví o poměru své ženy a Hřebce. Což nebude pro nikoho zúčastněného nijak příjemné. Na to vemte jed! 

Nezapomeňte se v neděli ve 20:15 dívat na epizodu Policejní dorost, která vám prozradí, jak tahle patová situace nakonec dopadne!

 

Mafián Walda

VIDEO: Když Walda přijde na nevěru své ženy, Hřebec to má spočítáné

Hřéba je úchyl

VIDEO: Hřéba je úchyl

Venca má budoucnost!

VIDEO: Venca chce být policajt. Ale máma mu to fakt neschvaluje!

Reklama
Reklama