Vy jste vážně neviděli druhou epizodu Vinařů II? Tak se na ni podívejte s Prima PLAY

O hodně byste totiž přišli! S druhou epizodou s názvem Léčitel se totiž bezvadně pobavíte. Nejvíc v ní zazáří hamižní Bartákovi, nicméně hodně prostoru dostane i nové duo pijanů Hrouda a Machr. Mrkněte se na epizodu třeba hned teď!
Hřéba a Patrik nejsou zrovna největší pracanti
Hřéba a Patrik nejsou zrovna největší pracanti

reklama

Bedřich se chce sice opravdu s dobrým úmyslem vrátit do Křetic, hnutím osudu ovšem musí zůstat ve Strdíně. A téhle příležitosti se chopí všehoschopný Franta Vlček, který je přesvědčen, že jedině Bedřichovo setrvání v severních Čechách mu může pomoci vyhrát bláznivou sázku, kterou uzavřel s místním vinařem Waldemarem.

Bedřich se práci na vinohradu samozřejmě bránit nebude, vždyť ji nadevše miluje, jenže jak tohle všechno vysvětlit Stázi, ještě k tomu, když se zařekl, že své ženě nebude lhát? Však se nebojte, on Franta Vlček něco vymyslí.

Vymyslet ale bude muset i nějakou vábničku na námezdní pracovní síly, protože všechny v obci podplatil Waldemar, aby pro Vlčka nepracovali. Nicméně ne každý se dá koupit, a tak možná i Franta nakonec sežene schopného pracanta. Ale ani ten nebude bez kazu...

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vinaři II (2) - Léčitel

 

 

Bartákovi milujou peníze

Barták se konečně blýskne jako podnikatel. A Jaruna ho za to bude zbožňovat

Waldemar je šmejd

VIDEO: Hrouda z Vinařů II nesmí pít a ví proč. Jenže Waldemar to ví moc dobře taky

Kravinec

VIDEO: Víte, jaká je první a druhá typická smrt ve Strdíně?

2015_05_23_Vinari_TMA_1913

VIDEO: Dárek od Bartákových? Tak v tom bude určitě nějaký háček

Machr ve vinohradě

VIDEO: Machře, ty seš tak podobnej bráchovi!

Bedřich a Barták

Ve Vinařích II bude vykonávat svou praxi léčitel Barták. Jen aby to Bedřich přežil!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!