Z natáčení: Objevte, jak se točil videoklip k písničce Víno

Na krásných Pálavských vrších natočila v parných letních dnech skupina Chinaski videoklip k titulní písni seriálu Vinaři. Zanotujte si s nimi "My máme rádi víno..." a prohlédněte si také fotografie z natáčení.
Videoklip k písni se natáčel na jižní Moravě
Videoklip k písni se natáčel na jižní Moravě

reklama

Titulní skladbu k novému seriálu TV Prima Vinaři složila kapela Chinaski, která se rozhodla k písni natočit i videoklip. Natáčelo se v polovině července – a kde jinde než tam, kde právě teď nový seriál vzniká, na jižní Moravě.

Štáb v čele s režisérem Vojtěchem Moravcem vyrazil do netradičních a docela nebezpečných míst, a to na Dívčí hrady nedaleko Pavlova. „Natáčení bylo poměrně krkolomné, celá kapela strávila půl dne na zřícenině o velikosti zhruba 3 x 5 metrů. Zajímavostí také bylo to, že Děvín je Národní přírodní rezervací, tudíž jsme tam měli povolený vstup pouze v omezeném počtu lidí a štáb jsme museli na natáčení klipu zredukovat,“ říká režisér Vojtěch Moravec, který je zároveň i jedním z režisérů celého seriálu.

Zanotujte si společně s Chinaski:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Chinaski videoklip Víno k seriálu Vinaři

„Na festivalech vidíme, že čím více lidi pijí víno, tím více se objímají. Ve víně je totiž pravda i láska, která někdy mezi lidmi v běžném životě chybí. S nadsázkou proto tvrdíme, že jsme napsali v podstatě oslavnou letní píseň vína na podporu lásky a pravdy,“ říká s úsměvem frontman Michal Malátný, který většinu volných chvil věnuje s Chinaski natáčení dalšího řadového alba.

Podívejte se na fotogalerii z natáčení:

 

Chcete si písničku My máme rádi víno zahrát na kytaru? Akordy najdete tady:

Chinaski videoklip Vinaři

Chinaski natočili videoklip k novému seriálu Vinaři. PODÍVEJTE SE

 

Tereza Kostková jako vinařova dcera Kateřina

Tereza Kostková, seriálová dcera vinaře, si víno užívá!

Hynek Čermák se coby velkovinař Vlček připravuje na záběr

Abstinent a vinař? V seriálu to jde dohromady. Seznamte se s Hynkem Čermákem

 

 

Sommelierský slovník I. díl

Sommelierský slovník I. díl

Vinař Bedřich Pavlíček v podání Václava Postráneckého

Václav Postránecký bojuje proti alkoholismu. A přitom hraje v seriálu vinaře

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!