Vraždy na přelomu století: Byl to opravdu nevinný pád ze skály?

Co uvidíte v osmém dílu v pátek ve 20.15 na Primě během oblíbeného polského seriálu Vraždy na přelomu století? Máte se na co těšit.
Vraždy na přelomu století (8)
Vraždy na přelomu století (8)

reklama

Mladý pár najde pod skalou zamilovaných mrtvolu ženy. Henryk na pitevním stole zjistí, že má žena prasklou lebku a polámané kosti i páteř z pádu ze skály. Kriminalisté musí zjistit totožnosti ženy, a zda skočila sama nebo jí někdo strčil. Díky experimentu Jan usoudí, že byla oběť ze skály shozena. Žena měla u sebe přívěsek poloviny jablka s iniciálou „O“, jehož fotografie je zveřejněna v novinách.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vraždy na přelomu století (8) - upoutávka

Klenotník Lipka, který přívěsek jablka rozdvojil uvede, že to byla slečna Janina Maťonková. Jan, Veronika a Henryk navštíví jejího bratra s manželkou, kteří znají jejího bývalého přítele Oskara Lunga. Oskar je ženatý, a proto se s Janinou stále rozcházeli, ale tvrdí, že přívěsek nezná. V Janině bytě Henryk s Janem najdou zamilované dopisy od Oskara, a v jednom z nich stojí, že se měli setkat na skále kolem data její smrti. Oskar je zatčen, ale tvrdí, že na Janinu čekal, ale ona na skálu nedorazila.  Veronika zjistí, že je v jejích šatech díra, která vznikla politím kyselinou sýrovou.

Jan uvidí před domem Konstancie antikváře Mrozowskiho. Další den zjistí, že je jeho antikvariát zavřený a on se někde ukrývá. Janův otec mu dá prstýnek po matce, on ho donese klenotníkovi, aby ho vyčistil a zmenšil...

Více uvidíte v pátek ve 20.15 v seriálu  Vraždy na přelomu století na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!